آجر نما نسوز سفید

آجر نما نسوز سفید؛ پرفروش ترین متریال نمای ساختمان

آجر نما نسوز سفید از محبوب ترین انواع آجر نما می باشد. این نمونه آجر علاوه بر نمای بیرونی ساختمان برای دکوراسیون داخلی نیز بهترین آجر نمای ساختمان محسوب می شود. زیرا با انواع آجر نما در رنگهای دیگر سازگار می باشد و در کنار انواع سبکهای دکوراسیون داخلی می درخشد.

با اینکه، کاربرد آجر در اسکلت سازه‌ بسیار کمتر از گذشته می باشد و معمولا از متریالهای سبک و جدید استفاده می شود، اما همچنان آجر در رتبه اول متریالهای پر فروش قرار دارد. و اجرای آجر نمای ساختمان در نمای بیرنی و داخلی هر روز رو به گسترش و افزایش است.

معرفی

یکی از انواع متریال، برای نمای ساختمان، آجر نما است. در گذشته تنها یک نمونه آجر برای نمای بیرونی ساختمان تولید می شد اما در حال حاضر آجر نما در ابعاد و رنگهای بسیار متنوع در کشورمان تولید می شود. از شاخص ترین انواع آجر، آجر نسوز است که در رنگهای سفید، طوسی، قهوه ای و شاموتی تولید می شود. در این فرصت به معرفی آجر نما سفید کارخانه شهرزاد اصفهان می پردازیم.

آجر نما نسوز سفید

در کارخانه شهرزاد ایران زمین، انواع آجر نما نسوز از بهترین مواد اولیه از غنی ترین معادن کشور تولید می شود. این مواد مقاومت بالایی در برابر حرارت دارند و خواص فیزیکی و شیمیایی خود را در درجه حرارت بالا حفظ میکنند. ساختار این مواد اصولا از مواد سرامیکی و غیر فلزی تشکیل شده است. بنابراین آجر نسوز علاوه بر مقاوت در برابر گرما، سرما و رطوبت در برابر تاثیرات مواد شیمیایی، بار مکانیکی، ضربات و… نیز بسیار مقاوم هستند.

ویژگی ها

✅ مقاومت بالای این نمونه آجر، سبب طول عمر آنها می گردد. در نتیجه اجرای آجر نما سفید در نمای بیرونی ساختمان سبب دوام و زیبایی نمای ساختمان خواهد شد. و تا سالها ساختمان نمایی زیبا و بی نظیر خواهد داشت و نیازی به تعمیر و بازسازی نمای ساختمان نمی شود.

✅ ماهیت اصلی آجر نسوز سبب می شود تا نوعی عایق محسوب شود و از اتلاف انرژی در ساختمان جلوگیری می کند. و در حال حاضر که مردم سراسر دنیا هزینه های گزافی بابت انرژی، متحمل می شوند؛ شاید تنها همین گزینه، می تواند مُهر تاییدی بر انتخاب آجر نما نسوز سفید، به عنوان بهترین نمای ساختمان شود.

✅ از مهمترین ویژگی های محصولات کارخانه شهرزاد، رنگ یکنواخت آجر نما در تولید انبوه می باشد. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است، و علاوه بر آن کنترل کیفی مکانیزه محصولات، تثبیت رنگ محصولات را تضمین می کند. به همین سبب حتی با گذشت چند سال از زمان اجرای آجر نمای ساختمان، هیچ تغییر رنگی در آنها مشاهده نمیشود.

✅ محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد، با استفاده از ملات به راحتی به سطوح می چسبند و امکان جدا شدن آنها وجود ندارد و نمای ساختمان تا سالها حفظ خواهد شد.

✅ آجر نما نسوز سفید کارخانه شهرزاد ایران زمین، ضد شوره می باشد. همچنین در مناطق با رطوبت بالا، به رو ی سطح آن جلبک ایجاد نمیشود.

✅ وزن این نمونه آجر بسیار سبک است و نیازی به سازه ی نگهدارنده ی مجزا ندارند.

طراحی نمای ساختمان با آجر نما نسوز سفید

طراحی نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخشهای ساخت و ساز هر مکانی می باشد. در طراحی نمای ساختمان لازم است، علاوه بر بودجه و سلیقه کارفرما، به شرایط آب و هوایی منطقه، استحکام متریال نما در زمان و زیبایی آن توجه ویژه داشت. در میان متریال های مختلف نما کاری ساختمان، آجر نما نسوز سفید به سبب سادگی، زیبایی، سازگاری با انواع متریال دیگر، قیمت مناسب، دوام و استحکام در طول زمان و سهولت در نصب از طرفداران زیادی برخوردار است.

برای طراحی نمای ساختمان، استفاده از ساده ترین و زیباترین آجر نما نسوز، بهترین انتخاب خواهد بود. البته جالب است بدانید در زمان اجرای آجر نسوز سفید، به دقت و ظرافت زیادی نیاز است، و همین امر سبب جذابیت و برتری نمای آجر نسوز سفید می گردد.

در هنگام خرید آجر دقت فرمایید تا از استانداردها لازم برخوردار باشد. آجر نما سفید از کارخانه های معتبر تولید آجر، بدون واسطه تهیه فرمایید. تا قیمت آجر و کیفیت آن تضمین گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *