دیوار آجری

دیوار آجری مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی

در طراحی دکوراسیون داخلی، دیوار آجری به عنوان نقطه کانونی می باشد. این عنصر همیشه نقش مکمل یا متضاد را برای دیگر عناصر در محیط ایفا می کند و به آن محل شخصیت می بخشد. دیوار آجری در سبک مدرن یا در سبک سنتی ، هر جا استفاده شود، در هر صورت دیوار آجری صحنه ای دلنشین و زیبا را خلق می کند.

دیوار آجریبا دیوار آجری بافت اتاق را تغییر دهید

اگر شما در خانه ای با دیوارهای سنگ زندگی می کنید، می توانید با تغییر بخشی از آن و استفاده از آجر، به فضا گرما ببخشید.در طراحی داخلی یک نقطه کانونی ایجاد کنید
استفاده از آجر برای دیوار شومینه، سبب می شود تا شما بخشی از اتاق نشیمن را کانون توجه قرار دهید. بخشی کهخ بیشتر دیده می شود و همگان را جذب خود خواهد کرد. علاوه بر آن گرمی و صمیمیت بیشتری در محیط موج خواهد زد. حتی اگر شومینه قدیمی دارید می توانید با استفاده از آجر های مدرن، فضای آن را به روز و جذاب تر سازید.

دیوار آجری” آ ” مثل آجر

حرف اول حروف الفبای ما ” آ ” می باشد. سعی کنید در طراحی دکوراسیون داخلی ، حتی اگر برای بخشی کوچک هم هست از آجر استفاده کنید. یک ایده واقعا جالب این است که یکی از حرف الفبا را با آجر در نقطه ای ایجاد کنید.
یک دیوار آجری داشته باشد.اگر در فضا یک دیوار آجری ندارید می توانید در بخشی ظاهراً آن را ایجاد کنید. فقط مراقب باشید که زیاده روی نکنید. معمولاً استفاده از آجر، تنها در یک بخش برای برجسته سازی، تأثیر بیشتری خواهد داشت.

روکش آجری

استفاده از آجر های نازک به عنوان روکشی بروی دیوارهای قدیمی، روش بسیار خوبی برای جذاب کردن محیطهایی است که حال و هوای صنعتی یا انباری دارد. حتی روکش های آجری نازک نیز می توانند انرژی مثبتی را در محیط جاری سازند.

دیوار آجریمحل استفاده از روکش آجر

اگر چه دیوارآجری را می توان در هر مکانی استفاده کرد، اما در برخی نقاط زیباتر می باشند.
آشپزخانه: یک مکان ایده آل برای استفاده از روکش آجری، ناحیه پشت اجاق گاز در آشپزخانه می باشد.
دیوار شومینه: روکش آجری برای دیوار بالای شومینه نیز بسیار خوب عمل می کند.
دیوار زیرزمین : معمولا برای دیوارهای زیر زمین از روکش آجر های بسیار نازک استفاده می شود. این کار علاوه بر زیبا سازی محیط ، در زمان تغییر کاربری، به راحتی می توان آن را به فضای اتاق تبدیل کرد.

رنگ های مختلف آجر و سایه روشن در دیوار آجری

زمانی که تصمیم می گیرید در طراحی دکوراسیون داخلی از آجر استفاده کنید، مطمئن باشید که استفاده از آجر مرغوب بهتر از هر نوع کاغذ دیواری یا مصالح دیگر می باشد. زیرا آجر مرغوب همی آیتم های یک عنصر ایده آل را داراست. البته شما باید در نوع و رنگ آجر دقت کنید تا با تزئینات و اثاثیه شما مطابقت داشته باشد.
در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین انواع آجر در ابعاد و سایز های متنوع با بهترین کیفیت تولید می شود.
اگر قصد طراحی دکوراسیون، ساختمان سازی، نوسازی ساختمان و یا حتی ایجاد تغییر و تحول در نقطه ای از فضای اطراف خود را دارید، قبل از انتخاب خود، نمونه محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین را ملاحظه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *