دیوار آجری داخلی

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی

دیوار آجری داخلی به خودی خود بسیار عالی و زیبا هستند ولی در این مقاله برای تزیین انواع دیوار آجری روشهایی ارائه خواهد شد.

سبک های ترکیبی

یکی از انواع دیوار آجری قدیمی در بخشی از این خانه مدرن، دیده می شود. در این فضا وسایل عتیقه، فضای کلاسیک را برجسته تر ساخته. و ترکیب قطعات سنتی با مجسمه‌های جدید در اطراف دیوار آجری به محیط گرما و غنا بخشیده است .

کلاسیک مدرن در کنار دیوار آجری داخلی

شومینه مشکی مات در میان این دیوار آجری، با رنگ های گرم، حسی متعلق به اواسط قرن را القا می کند. در حالی که وسایل اطراف، ظاهری مدرن به خانه بخشیده. در واقع دکوراسیون این خانه تلفیقی از مدرن و کلاسیک را با هم دارد. بکار بردن انواع آجر با رنگهای گرم مانند انواع آجر قهوه ای، گلبهی و قرمز، در کنار ودیوارهایی با رنگهای سرد، از سردی محیط می کاهد و فضا را متعادل می سازد.

خانه های قدیمی بازسازی شده

می توان برای تزئین اتاق ترکیب دیوار آجری داخلی با قطعات چوبی را داشت. اینگونه یک پالت رنگ گرم را حفظ می کنید. البته مبل ها و صندلی ها را در رنگهای خنثی نگه دارید تا رنگ های قوی را متعادل کنید.

انواع دیوار آجری در اتاق خواب

دیوارهای آجری در اتاق خواب، روشی برای ایجاد حس آرامش و امنیت می باشد. می توان با آویزان کردن پوسترهای سرگرم کننده و سوغات سفر بر روی آجرها فضا را دلنشین تر ساخت. اما هرگز مانند این عکس دیوار آجر را بیش از حد نپوشانید. اینگونه دیوار جذابیت خود را از دست خواهد داد.

چوب در کنار آجر

تیرها و پنجره های چوبی در کنار دیوار آجری، به این اتاق نشیمن حس روستایی می بخشد، در حالی که مبلمان سفید آن را مدرن و کلاسیک نگه می دارد.

انواع دیوار آجری سفید در رنگهای آرام بخش

دیوار آجری سفید در کنار وسایل با تم رنگ آبی، این اتاق نشیمن در مرکز نیویورک را مانند یک اقامتگاه آرام در خارج از شهر کرده است. که عمدتا به دلیل تمام رنگ های آرام و تسکین دهنده در مجاورت یک دیوار آجری می باشد.

توهمات نور

انواع دیوار آجری با رنگهای گرم و بند کشی روشن در کنار مبلمان متضاد، میز با پایه های طلایی براق، جذابیت بصری ایجاد می کند. مبلمان آینه ای باعث می شود فضای کوچک بزرگتر به نظر برسد.

کنتراست

دیوارهای آجری بزرگ و خش دار را با تزئینات ظریف مانند لوسترهای کریستالی و بالش‌های کرکی بافت‌دار متعادل کنید.

دیوار آجری سفید

انواع دیوارهای آجری قدیمی خود را سفید کنید تا ظاهری شیک و قدیمی داشته باشید. فضای اتاق روشنتر و بزرگتر خواهد شد.

رنگ های ثابت در کنار

مبلمان خود را با یک طرح و رنگ ثابت ساده نگه دارید. اجازه دهید هنر دیوارهای خلاق حرف بزند. اگر شومینه دارید، اطراف آن چاپهای گرافیکی آویزان کنید تا ویژگی بسیار زیبا به نقطه کانونی تبدیل شود. برای تکمیل انواع دیوار آجری قرمز گرم، دیوارها همجوار را با رنگ سرد رنگ کنید.

رنگ سبز در کنار انواع دیوار آجری

پنجره هایی که به این راهرو مشرف هستند، با کرکره‌های سبز تیره در کنار این دیوار آجری کنتراست بصری فوق‌العاده‌ای ایجاد می کنند.

انواع دیوار آجری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع آجر نما و قیمت آجر نما با دفتر کارخانه شهرزاد ایران زمین تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *