آجر تایل

آجر تایل

در صد سال اخیر که افزایش جمعیت جهان مواجه هستیم، افزایش نیاز به مسکن نیز شکل گرفته. و به تبع آن ساخت و سازها رشد صعودی چشمگیری پیدا کردند. در این شرایط بالا بردن سرعت ساخت و ساز در عین رعایت استاندارها و حفظ کیفیت، مهمترین دغدغه فعال صنعت ساختمان شد. و در اینجا بحثهای مدولار و مدرنیسم شکل گرفت. در میان تمام این مباحث، برزگ کردن ابعاد عناصر ساخت و ساز، به بسیاری از سوالات معماری جهان، پاسخ داد. آجر تایل از جدید ترین انواع مصالح ساختمانی است. که با تکنولوژی روز دنیا، برای پاسخگویی به نیاز انبوه سازان و معماران، پا به دنیای صنعت ساختمان نهاد.

معرفی

با پیشرفت تکنولوژی کوره های مدرن تولید آجر، امکان تولید آجر در ابعاد و رنگهای بسیار متنوع فراهم شد. در نسل جدید مصالح ساختمانی، یکی از انواع متریال برای نمای ساختمان، آجر تایل می باشد. این نموه آجر نما در ابعاد مختلف با رنگهای متنوع برای پاسخگویی به طیف وسیعی از سلایق در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین تولید می شود.

نمای ساختمان با آجر تایل

متریالهای گوناگونی برای نمای ساختمان وجود دارد. که همگی با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا همراه هستند، اما در میان آنها کدامیک ویژگی های مفید بیشتری دارند؟

برای اجرای نمای ساختمان نیاز به دقت و ابعاد دقیق وجود دارد؛ بنابراین متریالی با ابعاد دقیق در تولید انبوه، مناسبترین گزینه خواهد بود. آجر تایل شهرزاد ایران زمین در ابعاد 12X100 ،20X80 ،10×60 CM تولید می شود. در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، مهمترین هدف، تولید آجر نمای یکنواخت در تولید انبوه می باشد. که این امر در آجر تایل نیز به بهترین شکل صورت می گیرد. این در حالیست که در مورد متریالهای سنگ و چوب چنین تضمینی وجود ندارد. از طرفی اجرای ترموود در نمای ساختمان، به دلیل بحثهای زیست محیطی، کمبود منابع طبیعی، سرعت پایین جایگزینی، هزینه های بالای تولید، همواره با مخالفت های بسیاری همراه است.

و در انتها مهمترین عامل محبوبیت این آجر جدید، دوام آجر تایل و ماندگاری زیبایی آن تا سالیان سال است. که با دیگر متریالهای نمای ساختمان قابل مقایسه نیست.

قیمت آجر تایل و هزینه های نگهداری

همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری آجر تایل به نسبت دیگر مصالح بسیار پایین می باشد و نیازی به تخصص و مواد مخصوصی ندارد.

آجر تایل در طیفهای رنگ قهوه ای به چوب شباهت بسیار زیاد دارد و در طیفهای رنگ طوسی و سفید به سنگها شباهت دارند. از این رو به راحتی می توان با صرف هزینه ی کمتر نمای تایل را جایگزین سنگ و چوب کرد.

به تمام ویژگی های مفید این نمونه آجر نما، عایق حرارت و آتش سوزی و مقاوت بالا در برابر عوامل جوی را باید اضافه کرد.

در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین انواع آجر تایل در رنگها و ابعاد متنوع با بهترین کیفیت تولید می شود. برای خرید انواع آجر نما نسوز و اطلاع از قیمت آجر ، با دفتر مرکزی کارخانه در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *