خرید آجر نسوز

خرید آجر نسوز

برای خرید آجر نسوز و انتخاب آجر نمای مناسب برای پروژه، آیتم های پر اهمیتی غیر از جذابیت بصری وجود دارد؛ که باید در نظر بگیرید. البته باید به این نکته هم توجه داشت که این انتخاب در کل پروژه تاثیر گذار است.
در حال حاضر انواع آجر نما بسیار متنوع و گسترده می باشد و شما گزینه های زیادی برای خریید آجر نسوز، پیش رو خواهید داشت. با این حال، آیتم های شاخص انتخاب آجر نمای مناسب عبارتند از :

طرح آجر نما : وقتی صحبت از طرح و ظاهر آجر به میان می‌آید؛ رنگ، بافت و ابعاد آجر همگی نقش دارند.
منطقه پروژه: نحوه ارتباط آجر با منطقه شما ممکن است به اندازه شکل ظاهری آن مهم باشد.
قیمت آجر: شما همچنین باید بودجه خود را در نظر بگیرید. قیمت آجر در انواع مختلف، می تواند تاثیر بسزایی در کل هزینه های پروژه داشته باشد.
برای ساده‌تر کردن فرآیند انتخاب آجر و خرید آجر نسوز، گزینه های زیر را با شرایط پروژه سنجیده و بهترین آجر نمای ساختمان را انتخاب نمایید.

بررسی رنگ آجر نما خرید آجر نسوز

رنگ آجر نما، مشخصه ای است که به مواد اولیه آجر بستگی دارد. در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، انواع آجر نما در رنگهای سفید، طیف طوسی، طیف قهوه ای و طیف رنگ شاموتی ( نخودی مایل به کرم) تولید می شود. نکته قابل توجه یکنواختی رنگ آجر در تولید انبوه می باشد. در مراکز معتبر تولید آجر نما، که برای تولید آجر از بهترین مواد اولیه استفاده می شود و فرایند تولید و کنترل کیفی با دستگاههای تمام اتوماتیک صورت می گیرد، رنگ آجر در تولید انبوه یکنواخت می باشد. زمانی که آجر های نمای ساختمان کاملا یک رنگ باشد، نمای ساختمان رنگ یکنواختی خواهد داشت و در سبب زیبایی بیشتر و افزایش ارزش پروژه خواهد شد.

کیفیت آجر نما

در زمان خرید آجر، صرف وقت کافی برای انتخاب یک نمونه آجر با کیفیت، سبب جلوگیری از هزینه های گزاف تعمیرات خواهد شد. آجر نمای با کیفیت، علاوه بر ظاهری زیبا، دوام و استحکام را برای نمای ساختمان شما به همراه خواهد داشت.

قیمت آجر

همیشه، یکی از آیتم های پر اهمیت در ساخت و ساز، قیمت مصالح می باشد. اما مهم تر از آن پیش بینی هزینه های تعمیرات و نگه داری ساختمان در آینده است. بنابراین در زمان خرید آجر نسوز، هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید. مطمئن باشید با خرید آجر نسوز ارزان، در آینده متحمل هزینه های گزاف تعمییرات خواهید شد.

منطقه پروژه

ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما در هر منطقه بنا بر شرایط اقلیمی و سلیقه ای، نمای ساختمان متفاوت است. بنابراین لازم است قبل از خرید آجر نسوز برای نمای ساختمان به انواع آجر نما، در منطقه نگاهی بیندازید.

ابعاد آجر

ابعاد آجر نمای ساختمان را با توجه به فضای موجود انتخاب نمایید. معمولا کاربرد آجر تایل در نمای بیرونی، آجر آنتیک در نمای داخلی و آجر کف برای کف حیاط و یا بخشهایی از کف ساختمانهای ویلایی بکار می رود. توصیه می شود قبل از خرید آجر نسوز، از مشاوره، کارشناسان فروش کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین استفاده کنید.

خرید مستقیم از کارخانه آجر

هنگامی که رنگ، نوع و ابعاد آجر نمای پروژه را انتخاب کردید، مهمترین نکته انتخاب فروشنده آجر است.

مکان‌های زیادی برای خرید آجر نسوز وجود دارد، از جمله تولیدکنندگان مختلف آجر، فروشندگان مصالح ساختمانی، هلدینگهای ساختمانی، فروشگاه های آنلاین و … اما توصیه می کنیم برای اطمینان خاطر از کیفیت آجر، یکنواختی رنگ آجر و صحت قیمت آجر، حتما یکی از برندهای معتبر و معروف را انتخاب نمایید.

خرید آجر نسوز از کارخانه آجر نما شهرزاد

یکی از تولید کنندگان معتبر آجر در اصفهان، کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین می باشد که با تجربه ی 30 سال تولید آجر نما، اکنون انواع آجر در رنگ، بافت و در ابعاد جدید، را در قالب نسلی نو از آجر نما روانه بازار کرده است.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *