انواع آجر رستیک

آجر نما رستیک کارخانه شهرزاد ایران زمین ساختاری برگرفته از طبیعت دارد. ساختاری ناهموار که حس زندگی را وارد منازل شما خواهد کرد. و یک همنشینی زیبا از کنار هم قرار گرفتن عناصر طبیعی و مدرن در یک محیط امروزی پدید می آید. این محصول کارخانه از انواع آجر نسوز می باشد و علاوه بر نمای بیرونی در دکوراسیون داخلی نیز کاربرد فراوان دارد. به همین دلیل به مراتب زیباتر و به صرفه تر از مصالح مشابه در بازار می باشد.

در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، انواع آجر نما نسوز رستیک در رنگهای سفید، طوسی و قهوه ای با بهترین مواد اولیه تولید می گردد. انواع آجر نما رستیک در کارخانه شهرزاد ایران زمین با رنگهای سفید طبیعی، طوسی ( طرح سنگ) و طیف رنگ قهوه ای تولید می شود. البته وجود تلورانس در رنگ قهوه‌ای این محصول، زیبایی آن را دو چندان کرده.

در واقع اجرای نمای آجری با این نمونه آجر، ناهمواری های مختلفی خواهد داشت که در سبکی نامنظم شخلته چینی است. همچنین برای نما کاری نیازی نیست که آجر ها در یک ردیف و همه یک رنگ باشند. آجر رستیک با طیفی از رنگها تولید و در دکوراسیون داخلی اجرا می گردد.

برای آگاهی از قیمت آجر و دریافت بهترین آجر نما در ایران کافیست با کارشناسان ما در دفتر مرکزی اصفهان و نمایندگی های فروش، در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *