اجرای آجر نما سفید و طوسی

اجرای آجر نما

مجتمع مسکونی گل نرگس با رعایت تمام استاندارهای مهندسی روز دنیا طراحی و اجرا گشت. و اینک با بهترین آجر نمای ایران، نما کاری آن اجرا شد. نمای آجری این مجتمع مسکونی شامل آجر نما نسوز سفید بهمراه آجر نما نسوز طوسی تیره انجام شد. در طراحی نمای مجتمع مسکونی گل نرگس، بخشهای وسیع با آجر نما سفید و بخشهای کوچکتر نما با آجر نما طوسی اجرا شد. همانطور که مشاهده می کنید، غالب شدن آجر نما سفید در نما، ساختمان را بزرگتر و روشن تر می کند. از سوی دیگر استفاده از رنگ طوسی برای آجر نمای ساختمان، نمای ساختمان را جذاب و با اصالت می گرداند. این ترکیب رنگ آنقدر جذاب و محبوب گشته که مهندسان معماری غالبا معتقدند، استفاده از آجر نمای طوسی تیره در نمای ساختمان، حکم پوشاندن کت و شلوار به بنا را دارد.

مشخصات پروژه

مجتمع گل نرگس بخشی از یک شهرک بزرگ است. این مجتمع در اراضی ارتش در جنوب شهر اصفهان در خیابان حکیم نظامی قرار دارد. با توجه به وجود کوه‌های صفه در این منطقه، این شهرک در دامنه‌ این ارتفاعات قرار دارد و داراری چشم‌اندازی بی نظیر از شهر اصفهان است.

استفاده از طراحی مناسب، مصالح ساختمانی مرغوب، اجرای آجر نما سفید و طوسی سبب ایجاد تفاوت و تمایز چشم‌گیر این مجتمع با رقبای منطقه‌ای خود گشت.

برای ساخت پروژه گل نرگس از مرغوب ترین مصالح ساختمانی استفاده شده و در انتها نیز با بهترین آجر نما در ایران نما کاری آن اجرا شد. نمونه آجر نمای بکار رفته در نمای آجری پروژه ساختمانی گل نرگس، به پلاک نسوز سفید و پلاک نسوز طوسی شهرت دارد که از انواع آجر نمای کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین محسوب می شود. این نمونه آجر نما در ابعاد 31×7 سانتیمتر تولید می شود.

مشخصات آجر نما

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

🔶 آجر نما نسوز طوسی

Code: Ts1
Color: dark gray
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.