نمای ساختمان با آجر نما نسوز قهوه ای، سفید و طوسی

اجرای آجر نما نسوز

پروژه نمای آجری ساختمان رادوین در دی ماه سال 1400 انجام شد. طراحی نمای ساختمان رادوین تلفیقی از آجر نما نسوز و سنگ می باشد. در این پروژه، آجر نما نسوز قهوه ای، طوسی و سفید پوشش اصلی نما را تشکیل می داد. و استفاده از سنگ سفید در کنار ترکیب انواع آجر نما نسوز شهرزاد ایران زمین نمایی متمایز را شکل داد.

مشخصات پروژه

ساختمان رادوین از آپارتمان های نو ساز شهر اصفهان می باشد که با بهترین مصالح ساخته و با بهترین آجر نمای ایران، نما کاری شده است. در این پروژه انواع آجر نمای نسوز کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با ترکیبی متمایز در کنار هم قرار گرفته و در نهایت، نمای آجری زیبا و چشمنوازی را برای ساختمان رادوین پدید آورده اند. آجر نمای سفید این پروژه از نوع پلاک نسوز و با ابعاد 31×7 سانتیمتر می باشد. ولیکن آجر نمای قهوه ای آن در ابعاد 60×10 است که از انواع آجر تایل محسوب می شود. این نمونه آجر نما با بهترین مواد اولیه در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با کد رنگ های مختلف تولید می شود.

در این پروژه همجواری آجر نما نسوز قهوه ای، طوسی و سفید، نمایی مدرن کلاسیک برای این ساختمان رقم زد، که علاوه بر افزایش ارزش کل بنا، در زیبا سازی شهر نیز نقش بسزایی خواهد داشت.

انواع آجر نما نسوز کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، در طیف رنگهای بسیار متنوع تولید می گردد از این رو خلق نماهای بسیار گوناگون با انواع آجر نما در کنار انواع متریال سنگ، شیشه و … بسیار سهل می گردد.

مشخصات آجر نما نسوز قهوه ای، طوسی و سفید

🔶 آجر نما نسوز سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

🔶 آجر نما نسوز قهوه ای kp1

Code: Kp1
Color: brown
Size: 10×60

🔶 آجر نما نسوز طوسی

Code: Ts2
Color: dark gray
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.