نمای آجر و سنگ

اجرای نمای آجر و سنگ

نمای آجری این ساختمان در دی ماه سال 1400، با آجر نما نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین اجرا گشت. طراحی نمای این پروژه با تلفیقی از متریالهای سنگ و آجر صورت گرفت. در این پروژه، از تضاد رنگها با دو متریال مختلف، نمایی مدرن شکل گرفت. که در آن رنگ غالب سفید با اجرای آجر نما نسوز سفید، و رنگ سیاه با سنگهای سیاه اجرا شد.

مشخصات پروژه

این پروژه در شهر اصفهان بنا شده و با بهترین آجر نمای ایران، نما کاری آن اجرا گشت. آجر نمای این پروژه، آجر نما سفید است که از نوع پلاک نسوز و با ابعاد 31×7 سانتیمتر می باشد. این نمونه آجر نما با بهترین مواد اولیه در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین تولید می شود.

کاربرد رنگ سفید، که همواره با حس پاکیزگی و آرامش همراه است، سبب بزرگتر و زیباتر دیده شدن ساختمان می گردد. و در مجموع کاربرد آجر نمای مرغوب در رنگهای متنوع، حتی در زیبا سازی کل شهر نیز نقش بسزایی خواهد داشت.

از سوی دیگر، همجواری آجر نما نسوز سفید با سنگ سیاه، نمایی مدرن، برای این ساختمان رقم زد، که از لحاظ جنبه های اقتصادی، بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا علاوه بر دوام نما و زیبایی در افزایش ارزش کل بنا نیز بسیار مؤثر خواهد بود.

مشخصات آجر نما

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر نما و شرایط خرید آجر با دفتر کارخانه در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.