اجرای آجر نما نسوز طوسی و سفید

اجرای آجر نما

نمای آجری پروژه مجتمع مسکونی بهار در دی ماه سال 1400 انجام شد. در این پروژه از آجر نما نسوز سفید و آجر نما طوسی محصول کارخانه شهرزاد ایران زمین، استفاده شد. در طراحی نمای این ساختمان، مجموعه ای از خطوط افقی و خطوط عمودی دیده می شود که، با آجر نما نسوز طوسی و آجر نما نسوز سفید اجرا شده. همانطور که مشاهده می کنید، استفاده از آجر نما سفید در خطوط عمودی، سبب می شود تا ساختمان بلند تر و بزرگتر بنظر رسد. همچنین ترکیب رنگ سفید در کنار رنگ خنثای طوسی، حس آرامش و پاکیزگی را القا می نماید.

مشخصات پروژه

مجتمع مسکونی- تجاری بهار در شش طبقه در شهر اصفهان ساخته شده و با مرغوب ترین انواع آجر نسوز، نماکاری شده است. نمونه آجر نمای بکار رفته در نمای آجری ساختمان بهار، به پلاک نسوز شهرت دارد و از انواع آجر نمای کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین محسوب می شود. که با بهترین کیفیت در ابعاد 31×7 سانتیمتر تولید می شود.

اجرای آجر نما نسوز طوسی و سفید در این پروژه، علاوه بر ایجاد نمایی زیبا و چشمنواز برای ساختمان، افزایش ارزش کل بنا و ساختمان های همجوار را نیز بهمراه خواهد داشت.

مشخصات آجر نما

🔶 آجر سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

🔶 آجر طوسی

Code: Ts1
Color: dark gray
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر نما و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.