نمای آجر نسوز

اجرای نما

پروژه نما کاری آپارتمان مسکونی در فروردین سال 1401 انجام شد. نمای آجر نسوز، این پروژه تلفیقی از آجر نما نسوز سفید و آجر نما نسوز قهوه ای می باشد. طراحی نمای این پروژه، با استفاده از ساده ترین انواع آجر نما ولی با چیدمانی متفاوت صورت گرفته و همین امر سبب چشمنوازی و تمایز بنا گشته است.

در نماکاری این ساختمان، از آجر نما نسوز سفید و آجر نما نسوز قهوه ای (طرح چوب) استفاده شد. آجر نما سفید، سبب بزرگ تر و روشن تر دیده شدن ساختمان می گردد. و ترکیب آن با آجر نما نسوز قهوه ای، تضاد چشمنوازی ایجاد می کند که بر ارزش کل ساختمان می افزاید. این نمونه آجر نما که به پلاک نسوز شهرت دارد، از انواع آجر نمای مرغوب کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین محسوب می شود که در ابعاد 31×7 سانتیمتر تولید می شود.

مشخصات نمای آجری مدرن

🔶 آجر نما نسوز سفید

Code: Sp1

Color: white

Size: 7×31

🔶 آجر نما نسوز قهوه ای

Code: Kp1

Color: brown

Size: 7×31

در کارخانه شهرزاد ایران زمین انواع آجر با بهترین کیفیت تولید می گردد. و امکان کاربرد آنها با انواع متریال دیگر می باشد. از این رو در اقصی نقاط ایران شاهد اجرای انواع نمای ساختمان در طرح های بسیار متنوع با انواع آجر نمای جدید این کارخانه معتبر هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.