نمای ساختمان با آجر سفید و شیشه

اجرای نمای آجری و شیشه

این ساختمان مسکونی در شهر اصفهان بنا شد و با بهترین آجر نمای ایران نما کاری آن اجرا گشت. نمای این پروژه، با آجر سفید در کنار متریالهای سنگ، شیشه و چوب طراحی شد. و از تضاد رنگها با متریالهای مختلف، نمایی مدرن شکل گرفت. در نمای آجری این ساختمان، بخشی با آجر نمای نسوز سفید کارخانه شهرزاد ایران زمین، اجرا شد. این نمونه آجر نما به پلاک نسوز شهرت دارد و ابعاد آن 31×7 سانتیمتر است. انواع آجر نما نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین با بهترین مواد اولیه توسط دستگاههای تمام اتوماتیک تولید می شوند. از این رو نمای آجری، کاملا یکنواخت اجرا می گردد.

از ویژگی های بارز این نمای مدرن، کاربرد حرفه ای سنگ و آجر سفید در مجاورت رنگهای گرم می باشد. رنگ سفید، علا.ه بر آنکه همواره با حس پاکیزگی همراه است، سبب بزرگتر و زیباتر دیده شدن ساختمان می گردد، ولیکن در کنار متریالهای شیشه و چوب، درخشش بیشتری به ساختمان خواهد داد.

تنوع رنگ انواع آجر نمای نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین زیبایی را برای این ساختمان و شهرمان به ارمغان آورده و کیفیت محصولات این کارخانه دوام و استحکام را برای آنها رقم خواهد زد.

مشخصات آجر نما

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

در کارخانه شهرزاد ایران زمین انواع آجر با بهترین کیفیت تولید می گردد. و امکان کاربرد آنها با انواع متریال دیگر می باشد. از این رو در اقصی نقاط ایران شاهد اجرای انواع نمای ساختمان در طرح های بسیار متنوع با انواع آجر نمای جدید این کارخانه معتبر هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.