نمای ترکیبی سنگ و آجر نسوز

نمای آجری این ساختمان در دی ماه سال 1400، با آجر نما نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین اجرا گشت. طراحی نمای این پروژه، از سنگ و آجر نسوز است. در این پروژه، از تضاد رنگها با دو متریال سنگ و آجر، نمایی مدرن شکل گرفت. نمای ترکیبی سنگ و آجر نسوز سبب افزایش ارزش بنا و زیبایی بصری نمای ساختمان، گشت. آجر نمای بکار رفته در این نما، از انواع آجر نمای جدید کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین می باشد که با ابعاد 7X31 CM تولید می شود. همجواری آجر نسوز سفید و سنگ سفید با پلاک نسوز قهوه ای، نمای ساختمان را مدرن و متمایز ساخت. از سوی دیگر ترکیب نمای سنگ با انواع آجر نما، از لحاظ جنبه های اقتصادی، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مشخصات نمای ترکیبی سنگ و آجر نسوز

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1

Color: white

Size: 7×31

🔶آجر نما نسوز قهوه ای

Code: Mp4

Color: brown

Size: 7×31

در کارخانه شهرزاد ایران زمین انواع آجر با بهترین کیفیت تولید می گردد. و امکان کاربرد آنها با انواع متریال دیگر می باشد. از این رو در اقصی نقاط ایران شاهد اجرای انواع نمای ساختمان در طرح های بسیار متنوع با انواع آجر نمای جدید این کارخانه معتبر هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.