نمای ساختمان با آجر نما سفید

اجرای آجر نما

نمای آجری این مجتمع تجاری در دی ماه سال 1400 با استفاده از آجر نما نسوز سفید انجام شد. در طراحی نمای این ساختمان، فواصل بین طبقات با خطوط منحنی مشخص شده. در این پروژه تمام نما با استفاده از آجر نما نسوز سفید اجرا شد. ولیکن در نمای آجری این ساختمان روشی متمایزی برای نماکاری مشاهده می شود. در بخشهایی از نما، بین آجر نما ها زاویه ای ایجاد شده که در انتها محو می گردد و آجر های نما، مماس با یکدیگر قرار می گیرند. بدون شک برای نمایش چنین طراحی ظریفی در نماکاری ساختمان، استفاده از ساده ترین و زیباترین آجر نما نسوز، بهترین انتخاب خواهد بود. از این رو تمام نمای آجری این پروژه با اجرای آجر نما سفید انجام شد.

مشخصات پروژه

این مجتمع تجاری در شهر اصفهان، خیابان ملک شهر قرار دارد. در این پروژه با بکار گیری بهترین آجر نمای نسوز ایران، نمایی متمایز برای ساختمان ایجاد شد. که علاوه بر افزایش ارزش کل ساختمان، سبب تسهیل امور فروش و اجاره واحد های تجاری آن گشت. این نمونه آجر نما که به پلاک نسوز شهرت دارد، از انواع آجر نمای مرغوب کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین محسوب می شود که در ابعاد 31×7 سانتیمتر تولید می شود.

مشخصات آجر نما

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.