نمای ساختمان با آجر نسوز و سنگ

مشخصات نمای ساختمان با آجر نسوز و سنگ

با تلفیق آجر نما نسوز شاموتی کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین و سنگ سفید، نمای زیبا و ماندگار برای این پروژه شکل گرفت. نمای ساختمان با آجر نسوز و سنگ تضاد چشمنوازی ایجاد می کند که بر ارزش کل ساختمان می افزاید. در نماکاری این ساختمان، سنگ سفید و آجر نما نسوز شاموتی کد 309 اجرا شد. سنگ های سفید، ساختمان را بزرگ تر و روشن تر نمایان می کند. و مجاورت آن با آجر نما نسوز شاموتی تیره، تلفیقی مدرن برای بنا رقم زد. آجر نمای نسوز بکار رفته در این پروژه به پلاک نسوز شهرت دارد، که از انواع آجر نمای جدید کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین محسوب می شود. این نمونه آجر نمای نسوز در ابعاد 31×7 سانتیمتر تولید می شود.

🔶آجر نما نسوز شاموتی 309

Code: 309
Color: chamoote
Size: 7×31

در کارخانه شهرزاد ایران زمین انواع آجر با بهترین کیفیت تولید می گردد. و امکان کاربرد آنها با انواع متریال دیگر می باشد. از این رو در اقصی نقاط ایران شاهد اجرای انواع نمای ساختمان در طرح های بسیار متنوع با انواع آجر نمای جدید این کارخانه معتبر هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر نما شهرازد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.