اجرای آجر نما نسوز سفید و شاموتی

نمای آجری این پروژه در سال 1400 با محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، اجرا شد. در این پروژه ساختمانی اجرای آجر نما نسوز سفید با آجر شاموتی و قهوه ای، نمایی مدرن کلاسیک را پدید می آورد. که از دوام، زیبایی و استحکام بالایی برخوردار می باشد. علاوه بر آن به دلیل قیمت مناسب آجر نما نسوز، هزینه های ساخت و ساز کاهش چشمگیری خواهند داشت.

آجر نما نسوز سفید بکاررفته در این پروزه، از انواع آجر نما نسوز کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین می باشد. این نمونه آجر که به پلاک نسوز شهرت دارد، با ابعاد 7X31 CM تولید می شود. و در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از انبوه سازان در سراسر کشور واقع شده. زیرا علاوه بر کیفیت بی انتها، نمای ساختمان را بسیار چشمنواز خواهد کرد.

در طراحی نمای این ساختمان،در کنار آجر نما نسوز سفید از آجر شاموتی روشن و آجر نسوز قهوه ای تیره استفاده شده. تلفیق انواع آجر نسوز در رنگ های گرم در کنار آجر سفید، زیبایی بصری بی نظیری را رقم خواهند زد. در همین پروژه آجر نما نسوز شاموتی در کنار اجرای آجر نما نسوز سفید و آجر نما نسوز قهوه ای، نمایی متمایز برای این مجتمع مسکونی ایجاد کرده اند که سبب افزایش ارزش کل بنا گشته اند.

مشخصات اجرای آجر نما نسوز سفید

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

🔶آجر نما نسوز شاموتی 304l

Code: 304l
Color: chamoote
Size: 7×31

🔶آجر نما نسوز قهوه ای kp1

Code: Kp1
Color: dark brown
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر نما شهرازد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.