نمای ساختمان با آجر نما نسوز طرح چوب

اجرای آجر نما نسوز قهوه ای

نمای این ساختمان با آجر نما نسوز طرح چوب و سنگ طراحی شد. بخش آجر نما با آجر نسوز قهوه ای کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین و بخشهای دیگر از سنگهایی با طیف رنگ قهوه ای استفاده شد. این پروژه در دی ماه سال 1400 با بهترین آجر نما در اصفهان اجرا شد.

مشخصات پروژه

نمای آجری این ساختمان مسکونی با بهترین آجر نمای ایران، تولید کارخانه آجر نما شهرزاد اصفهان اجرا شد. در این پروژه، آجر نما نسوز قهوه ای با چیدمان های متنوع اجرا شد. آجر نمای بکار رفته در این پروژه از انواع آجر نسوز با کد Kp1 می باشد. این نمونه آجر نما با ابعاد مختلف با بهترین مواد اولیه در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین توسط دستگاههای به روز اروپا تولید می شود.

بدون شک برای نمایش چنین نمایی، استفاده از آجر نمایی ساده با طیف رنگ گرم بهترین انتخاب خواهد بود. از این رو بخشای وسیعی از نمای آجری این پروژه با اجرای آجر نما نسوز طرح چوب انجام شد. در نمای آجری این پروژه شاهد طلاقی انواع متریال نما، با رنگهای گرم هستیم که ماحصل آن نمایی کلاسیک، زیبا و چشنمواز را پدید آورده.

تنوع رنگ، بافت و ابعاد انواع آجر نمای نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین امکان استفاده از آنها در کنار انواع متریال را فراهم می کند. از طرفی کیفیت محصولات این کارخانه، برای پروژه های مختلف در شرایط متفاوت، دوام، استحکام و زیبایی را رقم خواهد زد.

مشخصات آجر نما

🔶آجر نما نسوز قهوه ای kp1

Code: Kp1
Color: brown
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر نما در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.