نمای ساختمان با آجر نسوز سفید

اجرای نمای ساختمان با آجر نسوز سفید

پروژه نما کاری آپارتمان مسکونی در دی ماه سال 1400 انجام شد. در این پروژه غالب نما با استفاده از آجر نما نسوز سفید اجرا شد و در بخشهایی از نمای ساختمان، آجر نما نسوز قهوه ای بکار رفته است. در نما کاری این پروژه برخی از آجر نما های سفید بطور برجسته کار شده اند که بر زیبایی نمای آجری ساختمان افزوده.

مشخصات آجر نمای ساختمان

این ساختمان در شهر اصفهان، خیابان مسجد سید قرار دارد. از آنجا که این منطقه از شهر، جزء بافت قدیمی محسوب می شود، به کار گیری انواع آجر نمای نسوز جدید برای نما کاری این بنا، سبب ایجاد نمایی متمایز از ساختمانهای همجوار گشت.

در نماکاری این ساختمان سه طبقه، از آجر نما نسوز سفید و آجر نما نسوز قهوه ای (طرح چوب) استفاده شد. آجر نما سفید، سبب بزرگ تر و روشن تر دیده شدن ساختمان می گردد. و ترکیب آن با آجر نما نسوز قهوه ای، تضاد چشمنوازی ایجاد می کند که بر ارزش کل ساختمان می افزاید. این نمونه آجر نما که به پلاک نسوز شهرت دارد، از انواع آجر نمای مرغوب کارخانه آجر نما شهرزاد محسوب می شود که در ابعاد 7×31 سانتیمتر تولید می شود.

مشخصات نمای ساختمان با آجر نسوز سفید

🔶آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

🔶 آجر نما نسوز قهوه ای

Code: Mp4
Color: brown
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.