نمای ساختمان با آجر سفید

اجرای نمای ساختمان با آجر سفید

در این پروژه شاهد نمای ساختمان با آجر سفید در کنار متریالهای فلز و چوب هستیم. در نمای آجری این ساختمان، بخش کلی با آجر نمای نسوز سفید و طوسی کارخانه شهرزاد ایران زمین، اجرا شد. و در بخشهای دیگر با کاربرد فلز و چوب، نمایی مدرن، زیبا و چشنمواز پدید آمد.

طراحی نمای این پروژه با تلفیقی از متریالهای سنگ، فلز، چوب و آجر صورت گرفت. در این پروژه، از تضاد رنگها با متریالهای مختلف، نمایی مدرن شکل گرفت.

مشخصات پروژه

این ساختمان مسکونی در شهر اصفهان بنا شد و با بهترین آجر نمای ایران، نما کاری آن اجرا گشت. نمای این پروژه، شامل آجر نمای نسوز سفید و آجر نمای نسوز طوسی می باشد. که هر دو نمونه از انواع پلاک نسوز و با ابعاد 31×7 سانتیمتر می باشند که با بهترین مواد اولیه در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین تولید می شوند.

از ویژگی های بارز این نما، کاربرد حرفه ای رنگهای خنثی در مجاورت رنگهای گرم می باشد. رنگ سفید، علا.ه بر آنکه همواره با حس پاکیزگی همراه است، سبب بزرگتر و زیباتر دیده شدن ساختمان می گردد، ولیکن در کنار متریالهای چوب و فلز از درخشش بیشتری برخوردار خواهد شد.

تنوع رنگ انواع آجر نمای نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین زیبایی را برای این ساختمان و شهرمان به ارمغان آورده و کیفیت محصولات این کارخانه دوام و استحکام را برای آنها رقم خواهد زد.

مشخصات آجر نما

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

🔶آجر نسوز طوسی

Code: Ts2
Color: dark gray
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.