نمای ساختمان با آجر شاموتی

نمای آجری این پروژه در سال 1400 با محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، اجرا شد. در این پروژه ساختمانی نمای آجر شاموتی در کنار آجر سفید اجرا شد. طراحی نمای ساختمان با آجر شاموتی و سفید، نمایی مدرن کلاسیک را پدید می آورد. که از دوام، زیبایی و استحکام بالایی برخوردار می باشد. علاوه بر آن به دلیل قیمت مناسب آجر نما نسوز، هزینه های ساخت و ساز کاهش چشمگیری خواهند داشت.

آجر شاموتی 309 از انواع آجر نما نسوز کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین می باشد. این نمونه آجر  که به پلاک نسوز شهرت دارد، با ابعاد 7X31 CM تولید می شود. و در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از انبوه سازان در سراسر کشور واقع شده. زیرا علاوه بر کیفیت بی انتها، نمای آجر شاموتی بسیار چشمنواز می باشد. آجر های شاموتی در کنار یکدیگر سایه روشنی از رنگهای گرم را ایجاد می نمایند و در کنار آجر نما نسوز سفید و آجر نسوز قهوه ای، زیبایی بصری بی نظیری را رقم خواهند زد. در همین پروژه آجر نما نسوز شاموتی در کنار آجر نما نسوز سفید و آجر نما نسوز قهوه ای، نمایی متمایز برای این مجتمع مسکونی ایجاد کرده اند که سبب افزایش ارزش کل بنا گشته اند.

مشخصات نمای ساختمان با آجر سفید و شاموتی

🔶آجر نما نسوز شاموتی 309

Code: 309
Color: chamoote
Size: 7×31

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

🔶آجر نما نسوز قهوه ای

Code: Mp4
Color: brown
Size: 7×31

در کارخانه شهرزاد ایران زمین انواع آجر با بهترین کیفیت تولید می گردد. و امکان کاربرد آنها با انواع متریال دیگر می باشد. از این رو در اقصی نقاط ایران شاهد اجرای انواع نمای ساختمان در طرح های بسیار متنوع با انواع آجر نمای جدید این کارخانه معتبر هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.