نمای ساختمان با آجر و چوب

اجرای تایل سفید و چوب

نمای ساختمان شایان از آجر نما، سنگ، فلز و چوب می باشد. نمای آجری این پروژه، با اجرای تایل سفید و آجر نمای نسوز طوسی کارخانه شهرزاد ایران زمین، اجرا شد. این پروژه در دی ماه سال 1400 در شهر اصفهان انجام شد. بخش اصلی نما با آجر نمای نسوز سفید و بخشهای جزئی با کاربرد سنگ و چوب نما کاری شد.

مشخصات نمای ساختمان با آجر و چوب

نمای آجری این ساختمان مسکونی با بهترین آجر نمای ایران، تولید کارخانه آجر نما شهرزاد اصفهان اجرا شد. در این پروژه، شاهد اجرای تایل سفید در کنار آجر نمای نسوز طوسی با کد TS2 هستیم. که آجر نمای سفید آن از انواع تایل و با ابعاد 10×60 سانتیمتر می باشند؛ که با بهترین مواد اولیه در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین توسط دستگاههای به روز اروپا تولید می شوند.

در نمای آجری ساختمان شایان شاهد طلاقی انواع متریال نما، با رنگهای متنوع هستیم که ماحصل آن نمای ساختمان با آجر و چوب به شکلی مدرن، زیبا و چشنمواز را پدید آورده.

تنوع رنگ، بافت و ابعاد انواع آجر نمای نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین امکان استفاده از آنها در کنار انواع متریال را فراهم می کند. از طرفی کیفیت محصولات این کارخانه، برای پروژه های مختلف در شرایط متفاوت، دوام، استحکام و زیبایی را رقم خواهد زد.

مشخصات آجر نما

🔶 تایل سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 10×60

🔶 آجر نسوز طوسی

Code: Ts2
Color: dark gray
Size: 7×31

در کارخانه شهرزاد ایران زمین انواع آجر با بهترین کیفیت تولید می گردد. و امکان کاربرد آنها با انواع متریال دیگر می باشد. از این رو در اقصی نقاط ایران شاهد اجرای انواع نمای ساختمان در طرح های بسیار متنوع با انواع آجر نمای جدید این کارخانه معتبر هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.