اجرای آجر نما نسوز طوسی و سفید

اجرای آجر نما نسوز

طراحی نمای ساختمان رایان، بر پایه تلفیق آجر نما، سنگ، فلز و چوب صورت گرفت. به همین خاطر اجرای آجر نما نسوز طوسی، در کنار آجر نما نسوز سفید برای این پروژه در نظر گرفته شد.

پس از اتمام ساخت، نما کاری ساختمان رایان در دی ماه سال 1400 با انواع آجر نما کارخانه شهرزاد ایران زمین اجرا شد. بخش شرقی این پروژه، با آجر نمای طوسی و آجر نما نسوز سفید نما کاری شد. و سپس در بخش مرکزی نما، با چوب و در بخش غربی نمای سنگ و فلز بکار رفت. نهایتا ترکیب سنگ سفید، فلز سیاه و چوب در کنار انواع آجر نما نسوز شهرزاد ایران زمین نمایی متمایز را تشکیل داد.

مشخصات پروژه

ساختمان رایان از آپارتمانی در شهر اصفهان است که با بهترین آجر نمای ایران، نما کاری شده است. در این پروژه انواع آجر نمای نسوز کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با ترکیبی متمایز در کنار هم قرار گرفته و در نهایت، نمای آجری زیبا و چشمنوازی را برای ساختمان رایان پدید آورده اند. آجر نمای طوسی و آجر نمای سفید این پروژه از نوع پلاک نسوز و با ابعاد 31×7 سانتیمتر می باشد. نمونه آجر نما طوسی شهرزاد با بهترین مواد اولیه در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در طیف رنگ های مختلف تولید می شود.

اجرای آجر نما طوسی و آجر نسوز سفید شهرزاد در کنار متریالهای سنگ سفید و چوب نمایی متمایز از ساختمانهای همجوار، برای ساختمان رایان رقم زد، که سبب افزایش ارزش کل بنا، گشت.

انواع آجر کارخانه شهرزاد ایران زمین، در طیف رنگهای بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون تولید می گردد، از این رو خلق نماهای بسیار گوناگون در کنار انواع متریال سنگ، شیشه، فلز و … بسیار سهل می گردد.

مشخصات آجر نما نسوز

🔶 آجر نسوز طوسی

Code: Ts2
Color: gray
Size: 7×31

🔶 آجر نما سفید

Code: Sp1
Color: white
Size: 7×31

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.