اجرای آجر نسوز شاموتی

اجرای آجر نسوز

نمای این پروژه در دی ماه سال 1400 انجام شد. در این پروژه تلفیقی از آجر و سنگ برای نمای ساختمان استفاده شده است. نمای سنگ سفید در کنار ترکیب آجر نسوز شاموتی و آجر نسوز قهوه ای، نمایی متمایز را تشکیل داده، که در نوع خود زیبا و چشمنواز است.

مشخصات پروژه

این آپارتمان مسکونی در شهر اصفهان بنا شد و پس از ساخت با بهترین آجر نمای ایران، نما کاری شد. آجر نمای بکار رفته در این پروژه از انواع آجر نمای نسوز کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین می باشد. آجر نمای شاموتی این پروژه در از نوع شاموتی تیره و با ابعاد 31×7 سانتیمتر می باشد و آجر نمای قهوه ای آن در ابعاد 60×10 است. این نمونه آجر نما با نام تایل طرح چوب شهرت دارد که با بهترین مواد اولیه در کارخانه شهرزاد ایران زمین، تولید می شود.

ترکیب سنگ سفید با طیفی از رنگهای گرم، تضاد زیبایی را خلق کرده که در افزایش ارزش کل بنا مؤثر بود. و از سوی دیگر در زیبا سازی منطقه نقش بسزایی داشت.

آجر نما نسوز قهوه ای و مشابه آن، جزء رنگ‌های خنثی و گرم محسوب می شود. که به لحاظ روانشناسی، حس آرامش و امنیت را به انسان منتقل می‌کند. از سوی دیگر طیف رنگ قهوه ای، در اغلب سبک‌های طراحی‌‌ از سنتی تا مدرن جایگاه ویژه ای دارد. علاوه بر آن رنگ قهوه ای، پتانسیل ترکیب با اغلب رنگ‌ها را دارد. از این جهت در انواع نما می توان از آجر نما نسوز طرح چوب در کنار انواع آجر نما و انواع متریالها استفاده کرد.

مشخصات آجر نما

🔶 آجر شاموتی

Code: 304d
Color: Chamotte
Size: 7×31

🔶 آجر نما تایل قهوه ای

Code: Mp4
Color: brown
Size: 10×60

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر و شرایط خرید آجر نما با دفتر کارخانه آجر شهرزاد اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.