نمای ساختمان با آجر شاموتی

ساختمان city center شاهین شهر، بنای بی نظیر از نظر معماری و نما می باشد. نمای این پروژه  با محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، اجرا شد. در این پروژه ساختمانی نمای آجر شاموتی اجرا شد.  برای یکنواختی نمای این ساختمان تجاری از آجر ها برای نمایش نام فروشگاه ها استفاده شد.

آجر شاموتی 304d از انواع آجر نما نسوز کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین می باشد. این نمونه آجر که به پلاک نسوز شهرت دارد، با ابعاد 7X31 CM تولید می شود. در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از انبوه سازان در سراسر کشور واقع شد. زیرا علاوه بر کیفیت بی انتها، نمای آجر شاموتی بسیار چشمنواز می باشد. آجر های شاموتی در کنار یکدیگر سایه روشنی از رنگهای گرم را ایجاد می نمایند که در کنار هر متریال دیگری، زیبایی بصری بی نظیری را رقم خواهند زد. در همین پروژه آجر نما نسوز شاموتی، نمایی متمایز برای این مجتمع مسکونی ایجاد کرده اند که سبب افزایش ارزش کل بنا گشته اند.

نمای ساختمان با آجر شاموتی

🔶 آجر شاموتی

Code: 304d

Color: Chamotte

Size: 7×31

در کارخانه شهرزاد ایران زمین انواع آجر با بهترین کیفیت تولید می گردد. و امکان کاربرد آنها با انواع متریال دیگر می باشد. از این رو در اقصی نقاط ایران شاهد اجرای انواع نمای ساختمان در طرح های بسیار متنوع با انواع آجر نمای جدید این کارخانه معتبر هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید.