محور اهداف کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، تولید بهترین و جدیدترین انواع آجر نما نسوز در ایران می باشد. و هموراه انواع آجر نما نسوز، نسبت به سلایق و نیاز روز جامعه تولید میشود. کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین برای پاسخ گویی به طیف وسیعی از سلایق در نسل های مختلف، همراه با تکنولوژی روز دنیا پیش رفت. در همین راستا فاز 2 کارخانه برای تولید آجر نما با بهترین ماشین آلات روز اروپا راه اندازی شد سپس در راستای احترام به حقوق مصرف کننده، کنترل کیفی مکانیزه محصولات انجام می شود. و در آخر در بسته بندی مرغوب به اقصی نقاط کشور و خارج از کشور ارسال می گردد. تنوع در رنگ، بافت و ابعاد آجر نما، سبب اجرای آجر نما شهرزاد در بناهای متعددی اعم از شخصی و سازمانی گشت.

اجرای آجر نما

کیفیت و تنوع انواع آجر نما در کارخانه شهرزاد ایران زمین سبب شده تا نیاز معماران، انبوه سازان و شرکتهای ساختمان سازی بزرگ استان در سال های متوالی، تامین گردد. هم چنین شاهد اجرای آجر نما شهرزاد در پروژه های ساختمانی متعدد در سطح شهر، کشور و حتی خارج از کشور باشیم. در هر پروژه ساختمانی، رنگ، نوع و کد آجر، مشخص شده است ولیکن قیمت آجر  به دلیل نوسانات بازار اعلام نشده. برای اطلاع از قیمت آجر نما با دفتر کارخانه و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید. و انواع آجر نما کارخانه شهرزاد ایران زمین، را در صفحه انواع آجر نما مشاهده نمایید.

آجر نما نسوز سفید و آجر نما طرح چوباجرای آجر نما سفیداجرای آجر نما سفید و طوسیآجر نما نسوز قهوه ای، طوسی و سفیداجرای آجر نما طوسیاجرای آجر نما نسوز سفیداجرای آجر نمای نسوز سفیداجرای آجر نمای نسوز سفید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.