پروژه فروشگاه ستوده با آجرنما طرح چوب کد kp1

اجرای پروژه با آجر نما طرح چوب

مغازه گز و شیرینی ستوده با محصولات کارخانه آجرنما شهرزاد ایران زمین نماکاری شده است .
برای نمای کاری سر در این مغازه از آجرنما طرح چوب کد kp1 استفاده شده است. این نوع آجرنما در صنعت ساختمان به نام آجرنما طرح چوب شناخته شده است که در سایز ها و رنگ های متنوع در کارخانه آجرنما شهرزاد ایران زمین تولید می شود. این نوع آجر که گاها تایل طرح چوب نیز نامیده می شود در سایز های 10×60 و 20×80 و 12x1m و در رنگهای مشکی، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره، نسکافه ای، قهوه ای سوخته و فندقی تولید می شود. دلیل نام گذاری این نوع آجر، آن است که بافت آن کاملا شبیه به چوب می باشد، به طوری که حتی با لمس این نوع آجر شیارها و فرورفتگی های چوب را احساس خواهید کرد.

برتری آجر نما طرح چوب بر ترموود

از آنجا که قیمت آجرنما طرح چوب نسبت به انواع چوب بسیار پایین تر می باشد، مصرف کنندگان این نوع آجرنما را جایگزین بسیار مناسبی برای نمای چوب با ترمووود قرار داده اند. از سوی دیگر نصب آسان و دوام بسیار بالای، تایل طرح چوب، برگ برنده این متریال می باشد و سبب محبوب بسیار زیاد آن گشته است.
پروژه مغازه گز و شیرینی ستوده با آجرنما طرح چوب کدkp1 اجرا گش زیرا این طرح نما، به بیننده حس قدمت و تجربه خواهد داد و برای فروشگاه ها طرح نمای بسیار مناسبی را ایجاد خواهد کرد.

برای اطلاع از انواع آجر نما و قیمت آجر با دفتر کارخانه تماس حاصل فرمایید