انواع آجر کف فرش

انواع آجر کف فرش جاودانه و بادوام هستند. آنها مختص به یک زمان نیستند و همواره در دکوراسیون داخلی و اماکن عمومی، بسیار جذاب هستند. انواع آجر کف، با انواع چیدمان آجر، از سبد بافی گرفته تا شاه ماهی، قرن‌هاست که مورد استفاده قرار می‌گیرند. و تنها راز ماندگاری آنها، مقاومت بالا در برابر انواع شرایط آب و هوایی می باشد.

بر خلاف کفپوش های سرامیکی، سنگی و … که تمیز نگه داشتن آنها کار بسیار سختی می باشد، اما آجر های کف فرش نیاز چندانی به نظافت ندارند. به همین دلیل برای اماکن عمومی، بسیار مناسب هستند. به تمام مزایای آجر کف فرش باید خالهای نسوز این نمونه آجر را نیز اضافه کرد و اینکه به هر فضایی گرما و غنا می‌بخشد. عنصر مهمی که در دکوراسیون اغلب بناهای امروزی از دست رفته است. شما می توانید با اجرای آجر کف در حیاط و یا داخل ساختمان، حس گرمی، صمیمیت و امنیت را به خانه بازگردانید.

یکی از محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، انواع آجر کف فرش می باشد که در رنگهای قهوه ای، طوسی و سفید تولید می گردد. این نمونه آجر شهرزاد که در ابعاد 20X20 و 10×10 موجود می باشد، برای اجرای کف مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت بی انتهایی را ارائه می دهند.

آجر کف فرش Mp1

Size :10X20 Cm


 

آجر کف فرش Mp1

Size :10X10 Cm


 

آجر کف فرش Mp2

Size :10X20 Cm


آجر کف فرش Ts1

Size :10X10 Cm


 

آجر کف فرش Sp1

Size :10X20 Cm


 

آجر کف فرش Sp1

Size :10X10 Cm


 

تماس با ما

آجر نما در اصفهان