خرید آجر نما در اصفهان

خرید آجر نما در اصفهان

آجر یکی از مصالح ساختمانی می باشد. که از گذشته تا به امروز همراه همیشگی صنعت ساختمان سازی می باشد. ولیکن انتخاب این کوچکترین عنصر ساختمان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. خرید آجر نما باید همراه با آگاهی و از مراکز مطمئن انجام شود. تا از کیفیت لازم برخوردار باشد و با گذشت زمان زیبایی و استحکام آن حفظ گردد. بنابراین هنگام خرید آجر نما علاوه بر ویژگی های ظاهری باید به استحکام و دوام آن نیز توجه ویژه داشت.

راهنمای خرید آجر نما در اصفهان

بهترین معادن خاک کشور، در اطراف اصفهان وجود دارد. از این مراکز تولید بهترین آجر نما در اصفهان حضور داردند.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین از برند های معتبر تولید آجر نما در اصفهان، می باشد. در این کارخانه مواد اولیه از بهترین معادن کشور تهیه می شود. و با دستگاه های تمام اتوماتیک روز اروپا، انواع آجر نما را با رنگ و ابعاد یکنواخت تولید می گردد. کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین،  پس از 30 سال تلاش برای بهترین بودن، اینک یکی از تولید کنندگان بهترین آجر نما در ایران می باشد. که محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر می کند.

مراحل خرید آجر نما در اصفهان

در سایت کارخانه آجر نما شهرزاد، ابتدا در بخش انواع آجر ، محصولات کارخانه را مشاهده کنید. در این بخش تصویر هر محصول بهمراه مشخصات کامل آن نمایش داده می شود. شما می توانید از میان انواع آجر نما یک یا چند نمونه را انتخاب نمایید. 

سپس در بخش پروژه ها، انواع نمای ساختمان را در پروژه های ساختمانی متعدد در سراسر کشور مشاهده نمایید. مطمئنا مشاهده انواع آجر در نمای ساختمان، سبب انتخاب بهترین و مناسب ترین آجر نما خواهد شد.

حال که از میان انواع آجر نما یک نمونه یا ترکیبی از نمونه ها را انتخاب کردید، برای دریافت قیمت آجر، لیست قیمت روز آجر را از کارشناسان فروش در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین دریافت نمایید.

قیمت آجر نما

در لیست قیمت کد آجر مدنظرتان را پیدا کنید . مساحت فضایی که می خواهید با آجر، نما کاری کنید را محاسبه کرده سپس بر تعداد آجر در هر متر مربع تقسیم نمایید تا تعداد آجر مورد نیاز مشخص گردد. و در انتها قیمت هر قالب در تعداد مورد نیاز، ضرب می گردد و قیمت نهایی مشخص می شود.

( مساحت فضا X تعداد آجر در هر متر مربع ) = تعداد آجر مورد نیاز

تعداد آجر X قیمت قالب آجر نما= قیمت نهایی 

برای خرید آجر نما در اصفهان و هر نقطه از دنیا، با کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، همراه شوید. تا بهترین آجر نما در ایران لباسی برازنده بر تن ساختمان شما شود و زیبایی و استحکام بنای خود را جاودانه سازید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *