قیمت آجر نما

قیمت آجر نما و عوامل مؤثر

معمولاً در 6 ماه ابتدای سال، به دلایل آب و هوایی و همچنین نوسازی نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی، بیشترین میزان فروش مصالح ساختمانی ثبت می گردد. از این رو بررسی قیمت آجر نما به عنوان عنصر اصلی هر ساخت و ساز، بسیار حائز اهمیت می باشد.

مواد اولیه تولید آجر نما

برای تولید انواع آجر نما به خاک و مواد متعددی نیاز است. تا آجر نما در رنگ ها و بافتهای مختلف تولید شود. تهیه مواد بدون ناخالصی و از بهترین معادن کشور سبب بالا رفتن کیفیت و به طبع آن موجب افزایش قیمت آجر نما می گردد.

روش های تولید و کنترل کیفی

در مراحل تولید آجر نما از دستگاههای متعددی استفاده می شود. هر چقدر این دستگاهها با تکنولوژی روز دنیا همراه باشند، فرایند تولید با دقت و حساسیت بیشتری انجام می شود و ماحصل آن آجر نمای با کیفیت خواهد شد. از سوی دیگر هزینه های تعمیر و نگه داری این دستگاه ها بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل تولید با تکنولوژی روز دنیا و کنترل کیفی مکانیزه محصولات عامل دوم افزایش قیمت آجر نما می باشد.

نوع بسته بندی محصولات

ارسال محصولات در امنیت کامل، احترام به حقوق مصرف کنندگان می باشد. محصولاتی که با بهترین روش بسته بندی می گردد، در برابر گرد و غبار، باران و حرکتهای ناشی از انتقال محفوظ  خواهد ماند.

در کارخانجات آجر نما از روش های مختلفی برای بسته بندی محصولات استفاده می شود. که عبارتند از :

  • فله
  • تسمه کشی
  • شیرینگ محصولات
  • آجر نما در کارتن
  • شیرینگ و کارتن

در حال حاضر بهترین روش، شیرینگ به همراه کارتن می‌باشد.

علاوه بر عوامل بالا افزایش دستمزد کارگران و هزینه های بسیار بالای سوخت، سبب افزایش چشمگیر قیمت  آجر نما می گردد.

برای خرید آجر نما و دریافت قیمت آجر نما در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با کارشناسان فروش در دفتر مرکزی کارخانه واقع در اصفهان و یا نمایندگی های فروش در تهران و کیش تماس حاصل فرمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *