آجر نما تایل طوسی

آجر نما تایل طوسی Ts1

کد آجر نما : Ts1

نوع آجر نما : آجر نما تایل

رنگ آجر نما : طوسی

سایز آجر نما: 12X100 سانتیمتر

آجر نما تایل از جدیدترین انواع آجر نما نسوز می باشد. که در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با ابعاد 12X100 ،20X80 ،10×60 CM تولید می شود. ابعاد ویژه این نمونه آجر نمای جدید، نه تنها نمای ساختمان را زیباتر و چشمنواز تر می کند بلکه سبب بالا بردن سرعت اجرای نمای ساختمان نیز می گردد.

آجر نما تایل طوسی Ts1

یکی از انواع آجر نمای جدید، آجر نما تایل طوسی Ts1 می باشد. که بطور انحصاری در کارخانه شهرزاد ایران زمین تولید می شود. تفاوت این نمونه آجر نما با انواع دیگر آجر در ابعاد است. این محصول کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با ابعاد 12X100 تولید می شود. بزرگتر شدن ابعاد آجر نمای ساختمان، سبب ایجاد نمایی یکنواخت تر و زیباتر می گردد. به همین دلیل این نمونه آجر نما جایگاهی ویژه در صنعت ساختمان کسب نموده و در مدتی کوتاه، اجرای آجر نما تایل طوسی Ts1 در نمای ساختمان رواج بسیار پیدا کرده است.

آجر نما تایل Ts1 از دسته آجر های نسوز می باشد. که  به رنگ طوسی با بهترین مواد اولیه نسوز از غنی ترین معادن کشور تولید می شود. و به سبب ماهیت بافت، رنگ و ابعاد، این نمونه آجر جایگزینی عالی به جای نمای سنگ گشته است. البته قیمت آجر نسوز تایل بسیار مقرون به صرفه تر از سنگ برای نمای ساختمان است. این آجر نمای نسوز در کوره های پخت تمام اتوماتیک کارخانه آجر نما شهرزاد تولید می شود. سپس کنترل کیفی آن با دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد و در انتها تایلها با رنگی کاملا یکدست و با کیفیت عالی برای اجرای نمای ساختمان ارسال می گردد.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با تولید انواع آجر در طیف رنگهای بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون، نیاز طراحان، معماران و انبوه سازان را برای خلق نماهای بسیار گوناگون فراهم می کند.

 

دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.