آجر نما تایل سفید

آجر نما تایل سفید Sp1

کد آجر نما : Sp1

نوع آجر نما : آجر نما تایل

رنگ آجر نما : سفید

سایز آجر نما: 10X60 سانتیمر

آجر نما تایل سفید Sp1  بطور انحصاری در کارخانه شهرزاد ایران زمین با ابعاد 12X100 ،20X80 ،10×60 CM تولید می شود. این آجر نمای نسوز در کوره های پخت تمام اتوماتیک کارخانه آجر نما شهرزاد تولید می شود. و سپس تحت کنترل کیفی با دستگاه های تمام اتوماتیک قرار می گیرد و در انتها آجر ها با رنگی کاملا یکدست و با کیفیت عالی برای اجرای نمای ساختمان ارسال می گردد.

این نمونه آجر نمای نسوز، جایگزینی عالی به جای نمای سنگ است. زیرا علاوه بر دوام و زیبایی ماندگار، قیمت آجر تایل بسیار مقرون به صرفه تر از سنگ برای نمای ساختمان است. آجر تایل سفید از دسته آجرهای نسوز می باشد. که با بهترین مواد اولیه نسوز از غنی ترین معادن کشور تولید می شود. و در بافت آن خالهای ریز نسوز مشاهده می شود.

آجر نما تایل سفید Sp1

آجر نما تایل سفید Sp1 از انواع آجر نمای جدید می باشد که در کارخانه شهرزاد ایران زمین با ابعاد10X60 CM تولید می شود. این ویژگی، سرعت اجرای نمای ساختمان را بالا می برد. از سوی دیگر ابعاد بزرگتر این نمونه آجر نمای ساختمان، سبب ایجاد نمایی یکنواخت تر و زیباتر می گردد. به همین دلیل تایلهای جایگاهی ویژه در صنعت ساختمان کسب نموده و در مدتی کوتاه، اجرای آجر تایل در نمای ساختمان رواج بسیار پیدا کرده است.

برای طراحی نمای ساختمان، استفاده از ساده ترین نمونه، زیباترین و بهترین انتخاب خواهد بود. البته جالب است بدانید در زمان اجرای آن، به دقت و ظرافت زیادی نیاز است. و همین امر سبب جذابیت و برتری نمای ساختمان می گردد. از طرفی مقاومت بالای این متریال، سبب طول عمر آنها می گردد. در نتیجه اجرای پلاک نسوز در نمای بیرونی ساختمان سبب دوام و زیبایی نمای ساختمان خواهد شد. و تا سالها ساختمان نمایی زیبا و بی نظیر خواهد داشت و نیازی به تعمیر و بازسازی نمای ساختمان نمی شود. بیشتر بخوانید …

دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.