تایل قهوه ای Mp2

آجر نما تایل قهوه ای Mp2

کد آجر نما : MP2

نوع آجر نما : آجر نما تایل

رنگ آجر نما : قهوه ای

سایز آجر نما: 12X100 سانتیمتر

تایل قهوه ای Mp2 از انواع آجر نمای جدید در صنعت ساختمان می باشد. این نمونه آجر نمای جدید ظاهری مدرن و شیک به نمای ساختمان می بخشد و سبب افزایش ارزش بنا خواهد شد. اجرای آجر تایل در نمای ساختمان مزایای زیادی را بهمراه خواهد داشت که در ذیل به آنها خواهم پرداخت.

ویژگی های آجر نما تایل قهوه ای

  • در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، آجر نما تایل قهوه ای Mp2، با ابعاد 12X100 CM تولید می شود. بدیهیست که هر چه ابعاد آجر نما بزرگتر باشد، علاوه بر یکنواختی نمای ساختمان، سرعت اجرای نمای ساختمان نیز افزایش خواهد داشت.
  • تایل قهوه ای Mp2 را می توان با انواع متریال دیگر از انواع سنگها گرفته تا شیشه و چوب، اجرا کرد.
  • به سبب بافت، رنگ و ابعاد، این نمونه آجر نسوز می تواند جایگزینی عالی به جای نمای ترمووود باشد. زیرا علاوه بر دوام و زیبایی ماندگار،  قیمت آجر تایل بسیار مقرون به صرفه تر از ترموود، برای نمای ساختمان است.
  • تایل قهوه ای Mp2 از دسته آجرهای نسوز می باشد. که با بهترین مواد اولیه نسوز از غنی ترین معادن کشور تولید می شود. این نمونه آجر نمای نسوز بطور انحصاری در در کوره های پخت تمام اتوماتیک کارخانه شهرزاد ایران زمین تولید می شود. سپس کنترل کیفی آن با دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد و در انتها آجر ها با رنگی کاملا یکدست و با کیفیتی بی نظیر برای اجرای نمای ساختمان ارسال می گردد.
  • یکنواختی رنگ آجر نمای کارخانه شهرزاد ایران زمین و کیفیت بی انتهای آن، نمای ساختمان را یکدست و جذاب می گرداند. به همین دلیل این نمونه آجر به سرعت جایگاهی ویژه در صنعت ساختمان کسب نمود و اجرای آجر تایل در نمای ساختمان رواج بسیار پیدا کرد.
دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.