آجر رستیک قهوه ای

آجر رستیک قهوه ای تیره

کد آجر نما : RH32

نوع آجر نما : آجر نما رستیک

رنگ آجر نما : قهوه ای

سایز آجر نما: 5.5X26 سانتیمتر

از جدید ترین محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، آجر رستیک قهوه ای تیره است. آجر رستیک کارخانه آجرنما شهرزاد ایران زمین از انواع آجر نما نسوز می باشد. که مهمترین شاخصه ی آن ساختار و ابعاد آن است. آجر رستیک قهوه ای کارخانه شهرزاد ایران زمین ساختاری برگرفته از طبیعت دارد. و حس زندگی را به فضا می بخشد. به همین دلیل این نمونه آجر نسوز طی مدت کوتاهی، محبوبیت بالایی در صنعت ساختمان بدست آورد. این محصول کارخانه آجر نما شهرزاد اصفهان، در طیفی تیره از رنگ قهوه ای تولید می شود و حس قدمت و امنیت را به بیننده القا می کند. از این رو در حال حاضر یکی متریالهای پر فروش برای دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی، بشمار می رود. در واقع اجرای نمای آجری با این نمونه آجر، ناهمواری های مختلفی خواهد داشت که در سبکی نامنظم شخلته چینی است. همچنین برای نما کاری نیازی نیست که آجر ها در یک ردیف و همه یک رنگ باشند. آجر رستیک با طیفی از رنگها تولید و در دکوراسیون اجرا می گردد.

از دیگر ویژگی های آن ابعاد متمایز می باشد. در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، آجر رستیک قهوه ای تیره با ابعاد 5.5×26 cm تولید می شود.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با تولید انواع آجر در طیف رنگهای بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون، نیاز طراحان، معماران و انبوه سازان را برای خلق نماهای بسیار گوناگون فراهم می کند.

دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.