آجر نما نسوز قهوه ای

آجر قهوه ای تیره

کد آجر نما : KP1

نوع آجر نما : آجر نسوز

رنگ آجر نما : قهوه ای

سایز آجر نما: 7X31 سانتیمتر

آجر نما  قهوه ای KP1 از انواع آجر نمای جدید در صنعت ساختمان می باشد. این نمونه آجر نمای جدید ظاهری مدرن و شیک به نمای ساختمان می بخشد و سبب افزایش ارزش بنا خواهد شد. اجرای آجر نسوز در نمای ساختمان مزایای زیادی را بهمراه خواهد داشت.

ویژگی های آجر قهوه ای KP1

  • در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، آجر قهوه ای Kp1، با ابعاد 7X31 CM تولید می شود.
  • آجر قهوه ای Kp1 را می توان با انواع متریال دیگر از انواع سنگها گرفته تا شیشه و چوب، اجرا کرد.
  • به سبب بافت، رنگ و ابعاد، این نمونه آجر نسوز می تواند جایگزینی عالی به جای نمای ترمووود باشد. زیرا علاوه بر دوام و زیبایی ماندگار،  قیمت پلاک نسوز بسیار مقرون به صرفه تر از ترموود، برای نمای ساختمان است.
  • آجر قهوه ای تیره ی Kp1 از دسته آجرهای نسوز می باشد. که با بهترین مواد اولیه نسوز از غنی ترین معادن کشور تولید می شود. این نمونه آجر نمای نسوز بطور انحصاری در در کوره های پخت تمام اتوماتیک کارخانه شهرزاد ایران زمین تولید می شود. سپس کنترل کیفی آن با دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد و در انتها آجر ها با رنگی کاملا یکدست و با کیفیتی بی نظیر برای اجرای نمای ساختمان ارسال می گردد.
  • یکنواختی رنگ آجر نمای کارخانه شهرزاد ایران زمین و کیفیت بی انتهای آن، نمای ساختمان را یکدست و جذاب می گرداند. به همین دلیل این نمونه آجر به سرعت جایگاهی ویژه در صنعت ساختمان کسب نمود و اجرای آجر تایل در نمای ساختمان رواج بسیار پیدا کرد.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با تولید انواع آجر در طیف رنگهای بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون، نیاز طراحان، معماران و انبوه سازان را برای خلق نماهای بسیار گوناگون فراهم می کند.

دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.