آجر نما نسوز انگلیسی 404

آجر نما نسوز انگلیسی 404

کد آجر نما : 404

نوع آجر نما : آجر نسوز

رنگ آجر نما : طیف قهوه ای 

سایز آجر نما: 7X31 سانتیمتر

با اینکه، کاربرد آجر در اسکلت سازه‌ بسیار کمتر از گذشته می باشد و معمولا از متریالهای سبک و جدید استفاده می شود. اما همچنان آجرها در رتبه اول متریالهای پر فروش قرار دارد. و اجرای آن در نمای بیرنی و داخلی هر روز رو به گسترش و افزایش است. آجر نما نسوز شاموتی از محبوب ترین، مصالح ساختمانی برای نمای ساختمان می باشد. که علاوه بر نمای بیرونی ساختمان برای دکوراسیون داخلی نیز بهترین متریال محسوب می شود. این نمونه آجرنما دارای رنگی متفاوت و خاص می باشد. و برای اجرا در رستورانها، مدارس و مراکزی تجاری به وفور استفاده می شود.

آجر نما نسوز انگلیسی 404

طراحی نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخشهای ساخت و ساز هر مکانی می باشد. در طراحی نمای ساختمان لازم است، علاوه بر بودجه و سلیقه کارفرما، به شرایط آب و هوایی منطقه، استحکام متریال نما در زمان و زیبایی آن توجه ویژه داشت. در میان متریال های مختلف نما کاری ساختمان، آجر نما نسوز شاموتی به سبب سادگی، زیبایی، سازگاری با انواع متریال دیگر، قیمت مناسب، دوام و استحکام در طول زمان و سهولت در نصب، از طرفداران زیادی برخوردار است.
برای طراحی نمای ساختمان، استفاده از ساده ترین نمونه، زیباترین و بهترین انتخاب خواهد بود. البته جالب است بدانید در زمان اجرای آن، به دقت و ظرافت زیادی نیاز است. و همین امر سبب جذابیت و برتری نمای ساختمان می گردد. از طرفی مقاومت بالای این متریال، سبب طول عمر آنها می گردد. در نتیجه اجرای پلاک نسوز در نمای بیرونی ساختمان سبب دوام و زیبایی نمای ساختمان خواهد شد. و تا سالها ساختمان نمایی زیبا و بی نظیر خواهد داشت و نیازی به تعمیر و بازسازی نمای ساختمان نمی شود.

آجر نما نسوز انگلیسی 404 از انواع آجر نسوز کارخانه شهرزاد ایران زمین است که در ابعاد 7X31 CM با بهترین مواد اولیه تولید می گردد.

دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.