آجر نما نسوز شاموتی

آجر نما شاموتی روشن

کد آجر نما: 303l

نوع آجر نما : آجر نسوز

رنگ آجر نما : شاموتی

سایز آجر نما: 7X31 سانتیمتر

آجر نما نسوز شاموتی روشن 303l از انواع آجر می باشد که با لفظ پلاک نسوز شاموتی رواج دارد. و دارای مقاومت حرارتی و مكانیكی بالایی است. این نمونه آجر نسوز به دلیل دارا بودن خواص مطلوب فیزیکی و شیمیایی و همچنین قیمت مناسب از رایج ترین متریالها در صنعت ساختمان و صنعت نسوز به شمار میروند. پلاک نسوز شاموتی کارخانه شهرزاد ایران زمین در ابعاد 7X31 CM با بهترین مواد اولیه تولید می گردد.

با اینکه، کاربرد آجر در اسکلت سازه‌ بسیار کمتر از گذشته می باشد و معمولا از متریالهای سبک و جدید استفاده می شود. اما همچنان آجرها در رتبه اول متریالهای پر فروش قرار دارد. و اجرای آن در نمای بیرنی و داخلی هر روز رو به گسترش و افزایش است. آجر شاموتی روشن از محبوب ترین، مصالح ساختمانی برای نمای ساختمان می باشد. زیرا با انواع آجرنما در رنگهای دیگر سازگار می باشد. در طراحی نمای ساختمان لازم است، علاوه بر بودجه و سلیقه کارفرما، به شرایط آب و هوایی منطقه، استحکام متریال نما در زمان و زیبایی آن توجه ویژه داشت. در میان متریال های مختلف نما کاری ساختمان، پلاک نسوز شاموتی به سبب سادگی، زیبایی، سازگاری با انواع متریال دیگر، قیمت مناسب، دوام و استحکام در طول زمان و سهولت در نصب، از طرفداران زیادی برخوردار است.
برای طراحی نمای ساختمان، استفاده از ساده ترین نمونه، زیباترین و بهترین انتخاب خواهد بود.و همین امر سبب جذابیت و برتری نمای ساختمان می گردد. از طرفی مقاومت بالای این متریال، سبب طول عمر آنها می گردد. در نتیجه اجرای پلاک نسوز در نمای بیرونی ساختمان سبب دوام و زیبایی نمای ساختمان خواهد شد. و تا سالها ساختمان نمایی زیبا و بی نظیر خواهد داشت و نیازی به تعمیر و بازسازی نمای ساختمان نمی شود.

آجر نما نسوز شاموتی 303l

  • آجرنما شاموتی 303l در طیفی از رنگ نخودی مایل به قهوه ای تولید می شود و البته وجود خالهای نسوز، که به آجر نما نسوز شاموتی 303L نمایی متنوع و جذاب می بخشد.
  • آجرنسوز شاموتی وزنی در حدود ۵/۳ کیلوگرم دارد.
  • این نمونه آجر نسوز تا دمای حدود ۱۲۶۰ درجه  سانتیگراد مقاومت حرارتی دارد.
  • ابعاد آجر نسوز شاموتی روشن کارخانه شهرزاد اصفهان، 7X31 CM میباشد.

ما در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، توانسته ایم با اجرای انواع آجر شاموتی روشن در پروژه‌های متعدد و همچنین با مشارکت و همکاری با انبوه سازان در سطح کشور، سهمی بزرگ در رشد و توسعه صنعت ساختمان کشورمان داشته باشیم.

درباره آجر شاموتی بیشتر بخوانید

دیدگاه های این مطلب بسته شده اند.