آجر تایل طوسی

آجر نما تایل طوسی Ts1

کد آجر نما : Ts1

نوع آجر نما : آجر نما تایل

رنگ آجر نما : طوسی

سایز آجر نما: 20X80 سانتیمتر

آجر نما تایل از جدیدترین انواع آجر نما نسوز می باشد. که در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با ابعاد 12X100 ،20X80 ،10×60 CM تولید می شود. ابعاد ویژه این نمونه آجر نمای جدید، نه تنها نمای ساختمان را زیباتر و چشمنواز تر می کند بلکه سبب بالا بردن سرعت اجرای نمای ساختمان نیز می گردد.

آجر نما تایل طوسی Ts1

یکی از انواع آجر نمای جدید، آجر نما تایل طوسی Ts1 می باشد. که بطور انحصاری در کارخانه شهرزاد ایران زمین تولید می شود. تفاوت این نمونه آجر نما با انواع دیگر آجر در ابعاد است. این محصول کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با ابعاد 20X80 تولید می شود. بزرگتر شدن ابعاد آجر نمای ساختمان، سبب ایجاد نمایی یکنواخت تر و زیباتر می گردد. به همین دلیل این نمونه آجر نما جایگاهی ویژه در صنعت ساختمان کسب نموده و در مدتی کوتاه، اجرای آجر نما تایل طوسی Ts1 در نمای ساختمان رواج بسیار پیدا کرده است.

آجر نما تایل Ts1 از دسته آجر های نسوز می باشد. که  به رنگ طوسی با بهترین مواد اولیه نسوز از غنی ترین معادن کشور تولید می شود. و به سبب ماهیت بافت، رنگ و ابعاد، این نمونه آجر جایگزینی عالی به جای نمای سنگ گشته است. البته قیمت آجر نسوز تایل بسیار مقرون به صرفه تر از سنگ برای نمای ساختمان است. این آجر نمای نسوز در کوره های پخت تمام اتوماتیک کارخانه آجر نما شهرزاد تولید می شود. سپس کنترل کیفی آن با دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد و در انتها تایلها با رنگی کاملا یکدست و با کیفیت عالی برای اجرای نمای ساختمان ارسال می گردد.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با تولید انواع آجر در طیف رنگهای بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون، نیاز طراحان، معماران و انبوه سازان را برای خلق نماهای بسیار گوناگون فراهم می کند.

 

آجر نما سفید

آجر نما سفید Sp1

کد آجر نما: Sp1

نوع آجر نما : پلاک نسوز

رنگ آجر نما : سفید

ابعاد آجر نما: 7X31 سانتیمتر

نمای ساختمان با آجر نما سفید

 

 

با اینکه، کاربرد آجر در اسکلت سازه‌ بسیار کمتر از گذشته می باشد و معمولا از متریالهای سبک و جدید استفاده می شود. اما همچنان آجرها در رتبه اول متریالهای پر فروش قرار دارد. و اجرای آن در نمای بیرنی و داخلی هر روز رو به گسترش و افزایش است. آجر نما سفید Sp1 از محبوب ترین، مصالح ساختمانی برای نمای ساختمان می باشد. که علاوه بر نمای بیرونی ساختمان برای دکوراسیون داخلی نیز بهترین متریال محسوب می شود. زیرا با انواع آجرنما در رنگهای دیگر سازگار می باشد. و در کنار انواع سبکهای دکوراسیون داخلی می درخشد.

طراحی نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخشهای ساخت و ساز هر مکانی می باشد. در طراحی نمای ساختمان لازم است، علاوه بر بودجه و سلیقه کارفرما، به شرایط آب و هوایی منطقه، استحکام متریال نما در زمان و زیبایی آن توجه ویژه داشت. در میان متریال های مختلف نما کاری ساختمان، پلاک سفید به سبب سادگی، زیبایی، سازگاری با انواع متریال دیگر، قیمت مناسب، دوام و استحکام در طول زمان و سهولت در نصب، از طرفداران زیادی برخوردار است.
برای طراحی نمای ساختمان، استفاده از ساده ترین نمونه، زیباترین و بهترین انتخاب خواهد بود. البته جالب است بدانید در زمان اجرای آن، به دقت و ظرافت زیادی نیاز است. و همین امر سبب جذابیت و برتری نمای ساختمان می گردد. از طرفی مقاومت بالای این متریال، سبب طول عمر آنها می گردد. در نتیجه اجرای پلاک نسوز در نمای بیرونی ساختمان سبب دوام و زیبایی نمای ساختمان خواهد شد. و تا سالها ساختمان نمایی زیبا و بی نظیر خواهد داشت و نیازی به تعمیر و بازسازی نمای ساختمان نمی شود. بیشتر بخوانید ...

 

آجر کف سفید

آجر کف فرش سفید

کد آجر : SP1

نوع آجر نما : آجر کف

رنگ آجر نما : سفید

ابعاد آجر نما: 10X20 سانتیمتر


در صنعت ساخمان، مصالح متنوعی برای اجرای کف فضای داخلی و بیرونی ساختمان، مانند سنگ، سرامیک، پارکت، کفپوش و … وجود دارد. یکی از انواع متریال کف، آجر کف فرش می باشد. که از ویژگی های بارز آن امکان اجرا هم در فضای داخلی و هم در فضای بیرونی ساختمان می باشد. بدیهیست که اجرای آجر کف در فضای بیرون ساختمان بسیار به صرفه تر و با دوام تر از انواع متریال خواهد بود. یکی از انواع آجری که در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین تولید می شود، آجر کف فرش سفید می باشد. این محصول کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با بهترین مواد اولیه نسوز، از غنی ترین معادن اصفهان تهیه می شود و با عنوان آجر کف Sp1  معرفی می گردد. آجر کف Sp1  به رنگ سفید و با ابعاد 10X20 تولید می شود. این متریال بر خلاف انواع سرامیک، سنگ و پارکت که به شدت نیاز به نظافت دارند، نیاز چندانی به نظافت ندارد. به همین دلیل بهترین و با دوام ترین متریال کف برای اجرا در دکوراسیون داخلی اماکن عمومی، آجر کف کارخانه شهرزاد ایران زمین می باشد.

رنگ محصول

علاوه بر تمام این ویژگی های مثبت، رنگ این نمونه آجر می باشد. سفید رنگی خنثی می باشد و اجرای آجر سفید در دکوراسیون داخلی، به طراحان ساختمان، امکان انتخاب بی نهایت رنگ برای طراحی داخلی خواهد داد. همچنین می توانید از انواع متریال دیگر در مجاورت آن اجرا کنید و دکوراسیون داخلی را در سبکهای متنوع اجرا نمایید. و در نهایت آنچه انتخاب آجر کف Sp1 کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، را به بهترین انتخاب تبدیل می نماید؛ دوام، زیبایی و کیفیت بی انتهایی است که ارائه می دهد. و هرگر با گذر زمان قدیمی نخواهد شد.  انواع آجر کف فرش

آجر نما نسوز طوسی

آجر نما طوسی Ts4

کد آجر نما: Ts4

نوع آجر نما : آجر نسوز

رنگ آجر نما : طوسی

ابعاد آجر نما: 7X31 سانتیمتر

نمای ساختمان با آجر نما طوسی

یکی از انواع آجر نسوز، آجر نما طوسی Ts4 می باشد. این نمونه آجر نسوز در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با رنگ طوسی روشن تولید می شود. و با توجه به ماهیت اصلی رنگ طوسی و خنثی بودن آن، می توان آن را با غالب متریالهای نمای ساختمان ترکیب کرد. علاوه بر آن در دکوراسیون داخلی نیز با هر سبک و تم رنگی سازگار است. از مهمترین ویژگی های آجر نما طوسی Ts4، صلابت و زیبایی این نمونه آجر نما می باشد. متخصصان طراحی نمای ساختمان معتقدند، اجرای آجر نما نسوز طوسی در نمای ساختمان، حکم پوشاندن کت و شلوار به ساختمان را دارد. و نمای ساختمان را چشمگیرتر خواهد کرد. همچنین اجرای آجر نما طوسی در کنار انواع متریالهای دیگر مانند سنگ سفید و چوب، نمایی متمایز، برای ساختمان رقم می زند، که سبب افزایش ارزش کل بنا، خواهد شد. از سوی دیگر کیفیت بی نظیر این نمونه آجر نسوز سبب دوام نمای ساختمان می باشد. در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، این نمونه آجر به پلاک نسوز طوسی شهرت دارد که با ابعاد و  7×31 cm در کارخانه شهرزاد ایران زمین تولید می شود.

در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، انواع آجر در طیف رنگهای بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون تولید می گردد، از این رو خلق نماهای بسیار گوناگون در کنار انواع متریال سنگ، شیشه، فلز و … بسیار سهل می گردد.