حضور آجرنما شهرزاد در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان

آجر نما شهرزاد ایران زمین در نمایشگاه صنعت ساختمان

در دنیای امروز بهترین مکان برای معرفی کالا و خدمات و ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان، نمایشگاه های تجاری می باشد و در سالهای اخیر فعالان هر حوزه به این باور رسیده اند که شرکت در این نمایشگاهها نتایج بسیار مفیدی را برای آنها بهمراه خواهد داشت. هنگام حضور در نمایشگاه ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار می شود و به دنبال آن معرفی و فروش محصولات بسهولت انجام می گردد. همچنین مشارکت کنندگان می توانند از وضعیت رقبای خود در بازار بهترین شناخت را کسب نمایند.

مشارکت کنندگان نمایشگاه صنعت ساختمان

صاحبان صنایع در حوزۀ صنعت ساختمان از پیشتازان و فعالان حضور در نمایشگاه می باشند. سالانه در نقاط مختلف کشور و جهان نمایشگاه هایی با عنوان صنعت ساختمان برگزار می شود که موجب گردهمایی متخصصین و صاحب نظران این صنعت خواهد شد و این رویداد باعث گسترش دانش روز در صنعت ساختمان می شود.

در ایران نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان و تهران از مهم ترین رویدادهای نمایشگاهی سالانه می باشد. صنایع مرتبط با صنعت ساختمان که در این نمایشگاه شرکت می کنند، عبارتند از:

مصالح پایه ساختمانی و سیستم های سازه ای
نازک کاری، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز
لوازم و تأسیسات مکانیکی ساختمان
لوازم و تأسیسات برقی، الکترونیکی و امنیتی ساختمان
ابزار و ماشین آلات کارگاهی، خط تولید و مواد اولیه
آسانسور، پله برقی، بالابر، نقاله و سیستم های متحرک
خدمات مهندسی و حرفه ای، بازار سرمایه

زمان برگزاری نمایشگاه

در روز 6 آبان 1400 نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان برگزار خواهد شد و بمدت 5 روز از ساعت 10 الی 18 ادامه خواهد داشت. و به رسم هر ساله، فعالان این حوزه از ماهها قبل تدارک حضور در این رویداد مهم را فراهم می نمایند. تا در کنا رقبا حضوری پر رنگ و مثمر ثمر داشته باشند.

حضور کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در نمایشگاه

مجموعه کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین نیز با هدف معرفی انواع آجر نما نسوز جدید، در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان (غرفه 203) حضور خواهد داشت. و انواع آجر نما با کیفیت کارخانه را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد. این مجموعه در نظر دارد از طریق ارتباط مستقیم با مشتریان بالقوه در نمایشگاه، برتری محصولات خود را نسبت بر دیگر تولید کنندگان، به اثبات رساند .

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید آجر نما نسوز، افتخار این را دارد که انواع آجر نما را مطابق با استاندارهای جهانی و سلیقه روز مصرف کنندگان تولید و به اقصی نقاط کشور و خارج از کشور هم ارسال نماید.

وعده دیدار ما 6 آبان 1400؛ نمایشگاه بین المللی اصفهان؛ غرفه 203 آجر نما شهرزاد

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر نما با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.