آجر نما شهرزاد در نمایشگاه صنعت ساختمان

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در نمایشگاه صنعت ساختمان

مجموعه آجر شهرزاد ایران زمین به عنوان یکی از بهترین کارخانه های آجر نما در اصفهان، همواره در حال تولید جدیدترین انواع آجر نما می باشد. و برای معرفی انواع محصولات خود سالانه، در نمایشگاه های سراسر کشور مشارکت فعال دارد. مجموعه ی آجر نما شهرزاد ایران زمین در نمایشگاه های صنعت ساختمان تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و کلان شهرهای دیگر حضور خواهد داشت، تا انبوه سازان و طراحان سراسر کشور انواع جدید آجر نمای شهرزاد را با ابعاد، رنگها و بافتهای متنوع از نزدیک ملاحظه نمایند و برای پروژه ها از این تولید داخلی با کیفیت بهرمند گردند.

در دنیای امروز بهترین مکان برای معرفی کالا و خدمات و ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان، نمایشگاه های تجاری می باشد و در سالهای اخیر فعالان هر حوزه به این باور رسیده اند که شرکت در این نمایشگاهها نتایج بسیار مفیدی را برای آنها بهمراه خواهد داشت. هنگام حضور در نمایشگاه ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار می شود و به دنبال آن معرفی و فروش محصولات بسهولت انجام می گردد. همچنین مشارکت کنندگان می توانند از وضعیت رقبای خود در بازار بهترین شناخت را کسب نمایند

مشارکت کنندگان نمایشگاه صنعت ساختمان

صاحبان صنایع در حوزۀ صنعت ساختمان از پیشتازان و فعالان حضور در نمایشگاه می باشند. سالانه در نقاط مختلف کشور و جهان نمایشگاه هایی با عنوان صنعت ساختمان برگزار می شود که موجب گردهمایی متخصصین و صاحب نظران این صنعت خواهد شد و این رویداد باعث گسترش دانش روز در صنعت ساختمان می شود.

در ایران نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان و تهران از مهم ترین رویدادهای نمایشگاهی سالانه می باشد. صنایع مرتبط با صنعت ساختمان که در این نمایشگاه شرکت می کنند، عبارتند از:

مصالح پایه ساختمانی و سیستم های سازه ای
نازک کاری، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز
لوازم و تأسیسات مکانیکی ساختمان
لوازم و تأسیسات برقی، الکترونیکی و امنیتی ساختمان
ابزار و ماشین آلات کارگاهی، خط تولید و مواد اولیه
آسانسور، پله برقی، بالابر، نقاله و سیستم های متحرک
خدمات مهندسی و حرفه ای، بازار سرمایه

زمان برگزاری نمایشگاه

در سال 1401، نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 25-22 مرداد ماه و نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان 29-26 مهر ماه برگزار خواهد شد. به رسم هر ساله، فعالان این حوزه از ماهها قبل تدارک حضور در این رویداد مهم را فراهم می نمایند. تا در کنا رقبا حضوری پر رنگ و مثمر ثمر داشته باشند.

حضور کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در نمایشگاه

مجموعه کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین نیز با هدف معرفی انواع آجر نما نسوز جدید، در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران و اصفهان حضور خواهد داشت. و انواع آجر نمای با کیفیت کارخانه را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد. این مجموعه در نظر دارد. از طریق ارتباط مستقیم با مشتریان بالقوه در نمایشگاه، برتری محصولات خود را نسبت بر دیگر تولید کنندگان، به اثبات رساند.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید آجر نما نسوز، افتخار این را دارد. که انواع آجر نما را مطابق با استاندارهای جهانی و سلیقه روز مصرف کنندگان تولید و به اقصی نقاط کشور و خارج از کشور هم ارسال نماید.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت آجر با دفتر کارخانه آجر نما شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های آجر شهرزاد در تهران و کیش، تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *