قیمت آجر نسوز نما

برای مشاهده قیمت آجر نسوز نما نسوز لازم است، لیست قیمت آجر را از نمایندگی های فروش و یا دفتر مرکزی کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین بخواهید.

لیست قیمت کارخانه، شامل کد نمونه به همراه ” ابعاد آجر “، ” قیمت قالب آجر “،” تعداد آجر در متر مربع ” و ” قیمت هر متر مربع “می باشد. در بخش انواع آجر یا کاتالوگ محصولات، قالب آجر و بافت آن را مشاهده می کنید. سپس نمونه اجرای آن محصول را در پروژه های ساختمانی بررسی نمایید. پس از آگاهی کامل از تمام ویژگی های محصول، قیمت را بوسیله کد رنگ آجر، در لیست قیمت کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین خواهید دید.

کاتالوگ محصولات کارخانه

با دانلود کاتالوگ محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، قالب آجر و بافت آن را در کنار تصویر آجر نما در پروژه ساختمانی، مشاهده می کنید. همچنین اطلاعاتی نظیر ابعاد آجر و روش تولید آجر نما در کاتالوگ محصولات کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، عنوان شده. علاوه بر آن اطلاعات مفیدی در مورد خط های تولید آجر در کارخانه ارائه شده است. شایان ذکر است که، تصاویر با کیفیت عالی و با رنگ  بافت واقعی ارائه می گردد. اینگونه نمونه آجر مورد نظر خود را بهتر و آسان تر، انتخاب می نمایند. البته شما می توانید محصولات کارخانه را در بخش انواع آجر در سایت نیز مشاهده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آجر با نمایندگی های فروش در تهران و کیش و یا با دفتر کارخانه در اصفهان تماس حاصل فرمایید.