قیمت هر متر مربع آجر نما

قیمت هر متر مربع آجر نما

زمانی که یکی از انواع آجر را انتخاب می کنید، قطعا اولین سوالی که برای شما پیش می آید؛ قیمت هر متر مربع آجر نما می باشد.

عوامل مؤثر در قیمت هر متر مربع آجر نما

برای تولید آجر نما آیتم های زیادی دخیل هستند، که مسلما در قیمت آجر مؤثر خواهد بود. شناخت این عوامل، در انتخاب بهترین آجر نما با قیمت مناسب، کمک شایانی به ما خواهد کرد. عوامل دخیل در قیمت آجر عبارتند از:

 • مواد اولیه تولید آجر نما
 • روش تولید آجر نما
 • ابعاد آجر نما
 • کیفیت نهایی آجر نما
 • نحوه ی بسته بندی آجر نما

مواد اولیه و روش تولید

در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، مواد اولیه تولید آجر نما از غنی ترین معادن ایران تهیه می شود. سپس در کوره های پخت تمام اتوماتیک، همه ی مراحل تولید توسط دستگاه تنظیم شده و همه ی عوامل پخت نظیر میزان حرارت، نحوه قرار گیری قالب آجر و … کاملاً مکانیزه هستند. از این رو آجر های تولیدی با کیفیت عالی و با رنگ و سایز یکدست بدون تاب و قوس تولید می شود. که این امر در تولید انبوه از اهیمت ویژه ای بر خوردار است.

کنترل کیفی و ارسال آجر نما

در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین پس از تولید آجر نما، کنترل کیفی محصولات نیز بصورت مکانیزه انجا می گیرد. سپس آجر ها در جعبه های مرغوب و شیرینگ می شود تا از آیبهای احتمالی در زمان حمل و نقل کاملا در امان باشد. بدیهیست که ماحصل تولید با دستگاههای به روز دنیا و طی شدن این فرایند در شرایط ایده آل، بهترین آجر نما در ایران خواهد بود که با رنگ و ابعاد یکنواخت در نمای ساختمان خواهد درخشید.

البته باید در نظر داشت که رعایت هر یک از این آیتم ها، احترام به حقوق مصرف کنندگان می باشد. که از اهداف مهم مجموعه آجر نما شهرزاد ایران زمین می باشد.

قیمت هر متر مربع آجر نما

آجر ارزان یا آجر مرغوب؟

حال که عوامل مؤثر در قیمت آجر نما را بررسی کردیم، بدیهیست که حداقل یک یا چند مورد از آنها، در فرایند تولید آجر ارزان رعایت نمی شود. استفاده از آجر ارزان و بدون کیفیت، معماران و مصرف کنندگان را با هزینه های بسیار سنگین و گاهی جبران ناپذیر مواجه می گرداند. به همین دلیل از سوی متخصصین ساخت وساز، توصیه می گردد، همیشه مصالح ساختمانی از مراکز معتبر و برند تهیه شود.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، از معتبرترین برند های تولید آجر در اصفهان می باشد که، بهترین آجر نما در ایران را تولید و در سلامت کامل برای مصرف کنندگان سراسر ایران ارسال می نماید. برای اطلاع از قیمت آجر، لیست قیمت روز آجر را از کارشناسان فروش در دفتر مرکزی کارخانه آجر نما شهرزاد در اصفهان و یا نمایندگی های آن در تهران و کیش دریافت نمایید. در لیست قیمت آجر، قیمت هر قالب آجر را در کنار تعداد هر آجر در هر متر مربع مشاهده می شود. و شما می توانید از قیمت هر متر مربع آجر نما مطلع گردید.

2 دیدگاه

 • 金万达

  You choose peace or war?

  • نسرین سعادت

   All the people of the world love peace and friendship, the advancement of science and the joy of life

 • ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *