آجر در سال 2021

آمار محبوبیت آجر در سال 2021

به گزارش انجمن بین المللی سازندگان منازل آجر در سال 2021 به عنوان انتخاب برتر، 34 درصد، برای نمای بیرونی و داخلی خانه است. و به دنبال آن وینیل با 21 درصد، سنگ با 16 درصد، گچ با 12 درصد و چوب با 7 درصد در سال 2021 رتبه بندی شده اند.

طبق آمار ساا 2021 افراد هنگام انتخاب متریال های ساخت، غالبا آجر را بر دیگر مصالح ترجیح می دهند. و برای این انتخاب خود دلایل بسیار قانع کننده ای هم دارند.

دلایل محبوبیت آجر در سال 2021

پاسخ دهندگان این آمار، اعتقاد دارند، آجر تنها عنصری است که تنوع رنگ، بافت و ابعاد آن بسیار وسیع می باشد. و طیف وسیعی از سلایق را پوشش می دهد.

از سوی دیگر این همه تنوع به طراحان کمک می کند، ابتکار عمل بیشتری داشته باشند و بناهایی با دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی منحصر بفردی طراحی کنند.

دومین عامل محبوبیت آجر در سال 2021 آنست که، معمولا بیان می شود؛ هنگامی که آجر متریال اصلی ساختمان است، ساختار و ارزش ملک بیشتر حفظ می شود. فروش آن هم بهتر و آسانتر خواهد بود. خانه‌های آجری همچنین ارزش ارزیابی محله‌ها و جوامعی را که در آن ساخته شده‌اند، را هم بهبود بخشید.

از مزایای شاخص آجر در 2021، کاربرد آن در صنایع  می باشد. نسل جدید آجرهای نسوز در سال گذشته کاربردهای بسیار فراوانی در کوره های صنعتی، کارخانجات و کارگاه های صنعتی که احتمال احتراق در آنها بسیار بوده، داشته است.

و مهمترین عامل انتخاب آجر در سال 2021 استفاده بهینه از انرژی در ساختمان ها می باشد. این ماده ارزشمند توانایی ذخیره گرما و هوای خنک را دارد. به همین دلیل به کارآمد ترین ماده در بازار و سازگارترین عنصر با محیط زیست تبدیل گشته است. زمانی که ساختمان های آجری، به درستی عایق بندی شود، حدود 20 درصد در صورتحساب های گرمایشی و سرمایشی صاحب خانه صرفه جویی می شود.

آجر در سال 2021 بسیاری از اهداف طراحی ساختمان پایدار را برآورده ساخت. و انواع آجر نما تا 11 امتیاز LEED ( رهبری در طراحی انرژی و محیط زیست) را کسب نموده اند.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در سال 2021  همراه با تقاضای بازار مصرف، انواع آجر نمای جدید را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه داشت.

انواع آجرنمای با کیفیت، در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *