آجر نما در سال 2021

آمار محبوبیت آجر نما در سال 1400

در سال 1400 آجر نما در 34 درصد، برای نمای بیرونی و داخلی و به دنبال آن وینیل با 21 درصد، سنگ با 16 درصد، گچ با 12 درصد و چوب با 7 درصد به عنوان انتخابهای اول بوده اند. و آجر مانند همیشه الویت اول انبوه سازان و عموم مردم شناخته شد.

طبق آمار سال 1400 افراد هنگام انتخاب متریال های ساخت، غالبا آجر نما را بر دیگر مصالح ترجیح می دهند. و برای این انتخاب خود دلایل بسیار قانع کننده ای هم دارند.

دلایل محبوبیت آجر نما در سال 1400

پاسخ دهندگان این آمار، اعتقاد دارند، آجر نما تنها عنصری است که تنوع رنگ، بافت و ابعاد آن بسیار وسیع می باشد. و طیف وسیعی از سلایق را پوشش می دهد.

از سوی دیگر این همه تنوع به طراحان کمک می کند، ابتکار عمل بیشتری داشته باشند و بناهایی با دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی منحصر بفردی طراحی کنند.

دومین عامل محبوبیت آجر نما در سال 1400 آنست که، معمولا بیان می شود؛ هنگامی که آجر متریال اصلی ساختمان است، ساختار و ارزش ملک بیشتر حفظ می شود. فروش آن هم بهتر و آسانتر خواهد بود. خانه‌های آجری همچنین ارزش ارزیابی محله‌ها و جوامعی را که در آن ساخته شده‌اند، را هم بهبود بخشید.

از مزایای شاخص آجر نما در 1400، کاربرد آن در صنایع  می باشد. نسل جدید آجر نما نسوز در سال گذشته کاربردهای بسیار فراوانی در کوره های صنعتی، کارخانجات و کارگاه های صنعتی که احتمال احتراق در آنها بسیار بوده، داشته است.

و مهمترین عامل انتخاب آجر نما در سال 1400 استفاده بهینه از انرژی در ساختمان ها می باشد. این ماده ارزشمند توانایی ذخیره گرما و هوای خنک را دارد. به همین دلیل به کارآمد ترین ماده در بازار و سازگارترین عنصر با محیط زیست تبدیل گشته است. زمانی که ساختمان های آجری، به درستی عایق بندی شود، حدود 20 درصد در صورتحساب های گرمایشی و سرمایشی صاحب خانه صرفه جویی می شود.

آجر در سال 1400 بسیاری از اهداف طراحی ساختمان پایدار را برآورده ساخت. و انواع آجر نما تا 11 امتیاز LEED ( رهبری در طراحی انرژی و محیط زیست) را کسب نموده اند.

کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین در سال 2021  همراه با تقاضای بازار مصرف، انواع آجر نما با ابعاد متنوع و بافت جدید را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه داشت.

نمونه آجر نمای جدید ساختمان در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین

2 دیدگاه

  • Crypto

    $300-$500 Daily With Crypto – https://bit.ly/37Py4LO

  • Crypto

    $300-$500 Daily With Crypto – https://bit.ly/37Py4LO

  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *