بهترین آجر نما در ایران

زیباترین ترین نما ها با بهترین آجر نما در ایران

خطوط ملات در میان آجر نما ها فقط برای چشمنوازی نما، استفاده نمی شود. این الگوهای تکرار شونده به دیوار آجری، استحکام می بخشند. در دیوار آجری، هر آجر نما بوسیله ی دو آجر نمای دیگر از زیر نگه داشته می شود. و دو آجر زیرین توسط سه آجر نمای ردیف پایین تر محکم شده. و اینگونه هر آجرنما به آجر نمای دیگری تکیه دارد تا فشار روی یکی از آن ها وارد نشود. آجر نما ها با ساختاری یکپارچه در کنار یکدیگر، شکلی با شکوه و چشمنواز به ساختمان ها می بخشند. در اینجا چند نمونه نمای آجری متمایز از اقصی نقاط دنیا را مشاهده می کنید. و در انتها خواهید دید که ماهرانه ترین و خلاقانه ترین نماها با بهترین آجر نما در ایران خلق شده اند.

نمای مرکز تجاری با بهترین آجر نما در ایران ( همدان، ایران )

در نمای آجری این ساختمان، سر در در بخش پایینی که شبیه غار است وجود دارد. فواصل آجر نما در طبقات بالایی منقطع کار شد. تا در روز نور کافی وارد ساختمان گردد. و پلکان خلاقانه ای که افراد را به سمت ورودی ساختمان هدایت می کند. نمای این ساختمان به شکلی ماهرانه با بهترین آجر نما در ایران اجرا گشته است.

بهترین آجر نما در ایران

نمای خانه ویلایی ( ملبورن، استرالیا )

این خانه در  1950 با آجر ساخته و در سال 2013، علاوه بر حیاطی که توسط دیوارهای شیشه ای احاطه شده یک بخش آجری نیز به آن اضافه شد. این نمای آجری بخش جدید را از بخش قدیمی متمایز می سازد.

نمای ساختمان مسکونی با بهترین آجر نما در ایران (تهران)

این ساختمان مسکونی در یکی از مناطق بسیار شلوغ تهران می باشد. نمای آجری آن که با بهترین آجر نما در ایران می باشد، سبب تمایز با ساختمان های همجوار گشت. در نمای آجری این ساختمان می بینیم که، چیدمان ملات به آجرنما ها اجازه می دهد زوایای مختلفی داشته باشند. این نمونه نما کاری علاوه بر حفظ حریم خصوصی ساکنین، در روز از نور کافی بر خوردار خواهد بود. و در کنار این محاسن نمای آجری، ظاهری متمایز و موجی شکل به ساختمان بخشید.

مدرسه (بلژیک )

انواع آجرنما با بافت ها و رنگ های مختلف برای نماکاری دیوار این مدرسه بکار رفنه. الگوها و ترازهای مختلف، نمایی را ایجاد می‌کند که با مناسب منطقه  است و در عین حال برای دانش‌آموزان بسیار جذاب می باشد.

آجر نمای این ساختمان بنا بر شرایط آب و هوایی حاکم با چیدمان متفاوتی اجرا شد. این نمای آجری امکان تهویه مناسب و ایجاد سایه در محل برگزاری را فراهم می آورد. نمای آجر زیبا به ساختمانی معمولی، جنبه زیبا شناختی بالایی را می بخشد.

کارخانه تولید زیتون اسپانیا

نمای ساده و آجری این بنا ارزش های معماری آن را افزایش داد و سبب تمایز آن شد. نمای این ساختمان بدون پنجره و سطح آن از آجر نما لعابدار با بافتی متفاوت است.

نمای آجری جدید

مرکز اجتماعی ( بلژیک)

در طراحی نمای این ساختمان به جای تطبیق آجرهای قدیمی با آجر های جدید، از بافت و سایه های مختلف آجر نما استفاده شد. و سپس نمای آجری جدید، با حفظ هویت نمای قدیمی اجرا گشت.

بهترین انواع آجر در ایران در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، با رنگ ها و بافتهای مختلف تولید می گردد و این کارحانه تامین کننده نیاز طیف وسیعی از انبوه سازان، شرکت های ساختمانی و معماران در سراسر کشور می باشد.

نمونه اجرای نمای ساختمان توسط آجر نما شهرزاد ایران زمین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *