آجر نما شهرزاد ایران زمین

شهرزاد ایران زمین در سال 1378 در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان، توسط مهندس شهرام خدادادی، با بیش از 10 کوره سنتی تأسیس گردید. در آن سال ها این کارخانه با تولید انبوه آجرهای رسـی زرد رنگ، نیـاز طیـف وسیعی از انبـوه سازان و شرکت های ساختمانی ایران را بر طرف نمود سپس در سال 1389 با توجه به قوانین جدید مناطق صنعتی، همچنین رسالت عمومی استفاده صحیح از منابع سوختهای فسیلی و در راستای ارائـه ی محصولات جدید، توسعه واحد تمـام اتوماتیک کارخانه آغـاز شـد. سپس واحد شماره 2، مجهز به خط تولید کوره رولری با ظرفیت تولید بیش از صد هزار قالب آجر در روز، در سال 1396 به بهره برداری رسید.

بهره مندی از تکنولوژی روز اروپا

کارخانه به دو فاز سنتی و تمام اتوماتیک مجهز است. فاز سنتی با تعداد بیش از 10 کوره سنتی توانایی تولید انبوه آجرهای رسی زرد را دارد ولی فاز تمام اتوماتیک مجهز به خط تولید کوره رولری با ظرفیت تولید بیش از صد هزار قالب آجر در روز می باشد. در هر دو فاز انواع محصولات با بهترین کیفیت تولید می شود

معرفی خط تولید انواع آجر نما

تولید با بهترین مواد و خاک نسوز

استفاده از بهترین خاک های نسوز کشور در بهترین معادن بدون وجود آهک و ناخالصی، برای تهیه مواد اولیه از ویژگی های بارز شهرزاد ایران زمین می باشد.

مواد اولیه ساخت آجر

ضمانت کیفیت محصول

دارای بیش از 100 محصول متنوع در طرح، رنگ و سایزهای متفاوت و برطرف نمودن نیاز طیف وسیعی از انبوه سازان و شرکت های ساختمانی، ضمانت این کارخانه می باشد.

اجرای آجر نما

لوگوی آجر نما شهرزاد

در کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین، انواع آجر نسوز پلاک، تایل، کف فرش، آجر آنتیک و رستیک با بهترین کیفیت تولید می گردد.

انواع آجر نما 

پس از تولید، آجر ها در بسته بندی های مرغوب و شیرینگ شده، قرار می گیرند. سپس به اقصی نقاط کشور و خارج از کشور ارسال می گردد. تنوع و کیفیت محصولات کارخانه، نیاز طیف وسیعی از فعالان حوزه ساختمان سازی را تامین نمود. به همین دلیل محصولات کارخانه شهرزاد ایران زمین در پروژهای متعدد در اقصی نقاط کشور مشاهده می شود. 

اجرای آجر نما

آخرین مقاله

چرا آجر نما ها محکم و جاودانه در صنعت ساختمان سازی ایستاده اند؟

همه ی ما از قدمت آجرها و حضور آنها در تمام ادوار تاریخی آگاهیم. با این حال آیا این عنصر همیشگی در آینده هم سهمی خواهند داشت؟ چرا آجر نما محکم و جاودانه در صنعت ساختمان سازی ایستاده اند؟ آیا در آینده خانه هایی با آلومینیوم، شیشه و خانه های چاپ سه بعدی وجود دارد؟

خوب، ما اینطور فکر نمی کنیم. حداقل ما امیدواریم که آجر به عنوان یک مصالح ساختمانی محبوب باقی بماند. بدیهی است که تغییر اجتناب ناپذیر است و نحوه ساخت خانه ها به آرامی در حال تغییر است. با این حال، خبر خوب این است که آجر هنوز نقش بسیار مهمی در ساخت و ساز در سراسر جهان ایفا می کند. در این مقاله به دلایل اصلی اینکه چرا آجر نما در صنعت ساخت و ساز ماندگار گشته؟ و چرا هنوز به عنوان مصالح اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌پردازیم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند....


چرا آجر نما

تغییرات صنعت آجر

دلایل محبوبیت آجر

بیشتر بخوانید